#55 Sabri Sarıoğlu (ARŞİV) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#55 Sabri Sarıoğlu (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2.jpg

55 SABRI SARIOĞLU

Orta Saha

Doğum Tarihi 1984-07-26

Doğum Yeri Çarşamba

Oynadığı Takımlar Altyapı

Geldiği Takım Altyapı

Giriş Yılı 2003

Boyu 170

Kilosu 65

Lakabı Speedy Gonzales​

Sabri'ye milli takımda sihirli bir değnek dokunuyor sanki.Galatasaray'da da kötü oynadığı söylenemez ama milli takımda bambaşka bir kimliğe bürünüyor.

laz sabri seviyorum keratayı ya :D oynadığı zaman d.alves gibi oynamadığı zaman sabri gibi oynuyor ortası yok bu adamın...!!!

senede 2-3 maç olağan üstü oynayacak diye çekilmez bu sabri. yıllardır izlerim bir adım ileri gittiğini görmedim. yok arkadaş olmuyorsa olmuyor işte zorlamanın lüzumu yok. serkan da ısrar etsek biraz, belki taş gibi bi tane sağ bekimiz olacak

İyi bir yedek olur Sabri den.Sabri, her an ne yapacağı belli olmayan oyunculardan.Vezir de yapar sefil de yapar.

Sabri sağ bek olmadığı halde orayı iyi dolduruyor bence fazla koşup pres yapması dışında hiçbir defansif özelliği yok ne kademe bilir ne markaj yapabilir ne de kafaya çıkabilir arda dan kötüdür defansif yanı şimdi bu adamı eleştirmem ben koyarsın sağ açığa yine berbat oynar o zaman hak veririm . açığa koysan pres yapar adamı kovalar yorulmaz defansada yardımcı olur hücuma da iyi katkı sağlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt