#55 Sabri Sarıoğlu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kadın bokunu yesin Sabri'nin. Sıfırdan alıp giyimini kuşamını geçtim yılda 200 bin dolar kursla THY'ye pilot yaptı kadını. Adam sıfır skandalı, imrenilecek aile hayatı ve göğüs gerdiği saçmalıklar bile yeter. Sırf şu karı için antrenmanda Feldkamp tarafından kovulan adam Kerimcan Durmaz'la arkadaşlık kurdu. Kadın çirkin diye demiyorum, güzel ama emin olun bu evlilikte ballı taraf Yağmur Sarıoğlu hanımefendidir. 100 kere dünyaya gelse birinde Sabri gibi efendi, işinde ciddi kariyerli, aile babası ve en son maddi olarak iyi adam bulurdu. Bu dünyada her şey yüz, vücut güzelliği değil. Hayatınızı doğru yönlendiremezseniz, hayat size iyi davranmazsa o güzellikler bin türlü yerde de bitebilir.
Thy değil atlas 200 bin dolar değil 100 bin euro.

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yağmur Sarıoğlu takipçisine cevap verdi: Tanıştığımızda 7000 liralık arabaya biniyordu

Yağmur Sarıoğlu, eşi Sabri Sarıoğlu ile birlikte Instagram'dan paylaştığı fotoğrafın altına "Acaba bu adama parası olmadan da bakar mısın?" yazan takipçisine cevap verdi. Özel bir hava yolu şirketinde pilotluk yapan Sarıoğlu, ayrılacakları yönündeki bir yoruma da sessiz kalmadı.
Ancak fotoğrafın altına gelen "Acaba bu adama parası olmadan da bakar mısın? Kandırmayalım kendimizi" yorumuna sessiz kalamadı.
"Üf bir bitmediniz. Biz birlikte olmaya başladığımızda eşim 18 yaşındaydı ve milyon dolar yerine 7000 liralık arabaya biniyor, boş mukaveleye oynuyordu"Çok şükür ikimiz de alın terimizle çok çalışarak geldik bir yerlere. Kirli düşüncelerinizi kendi hayatınıza saklayın bize bulaşmayınız rica edeceğim"

Terbiyesizler. :mad:

Yağmur Sarıoğlu takipçisine cevap verdi: Tanıştığımızda 7000 liralık arabaya biniyordu

Yağmur Sarıoğlu, eşi Sabri Sarıoğlu ile birlikte Instagram'dan paylaştığı fotoğrafın altına "Acaba bu adama parası olmadan da bakar mısın?" yazan takipçisine cevap verdi. Özel bir hava yolu şirketinde pilotluk yapan Sarıoğlu, ayrılacakları yönündeki bir yoruma da sessiz kalmadı.
Ancak fotoğrafın altına gelen "Acaba bu adama parası olmadan da bakar mısın? Kandırmayalım kendimizi" yorumuna sessiz kalamadı.
"Üf bir bitmediniz. Biz birlikte olmaya başladığımızda eşim 18 yaşındaydı ve milyon dolar yerine 7000 liralık arabaya biniyor, boş mukaveleye oynuyordu"Çok şükür ikimiz de alın terimizle çok çalışarak geldik bir yerlere. Kirli düşüncelerinizi kendi hayatınıza saklayın bize bulaşmayınız rica edeceğim"

Terbiyesizler. :mad:

Pek inandirici gelmedi

Sabri Sarıoğlu ve eşi Tarabya sahil

D-JWotKX4AAYBGd.jpg

9a8006f1a17f9eccba25c3145d24e786.jpg

Vay be estetik ameliyati nelere gebe.

sabri 18 yasindayken eski tl vardi. 7000tl dedigi 7 milyar lira, 7000 euro civari yapiyordu. dunyanin her yerinde 18 yasinda bir cocugun 7000 euriluk arabaya binmesi standartlarin ustundedir, Isvicre, norvecte bile.

Sabri Sarıoğlu: "Kişisel idmanlarıma devam ediyorum. Boşta olduğum için teklif gelmedi. 35 yaşındayım. Tecrübem ve enerjim yeterli. Oynamak istiyorum"

Üst Alt