#55 Yuto Nagatomo - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bu adamin bu durumu normal ya
-interde mac yapti
-geldi hayvan gibi somurduk
-yetmedi dunya kupasina gitti
-geldi ligde oynattik s.liginde cokerttik
-asya kupasina gitti.

Fernando ile kiyaslama yapmak abes kacar.
Şu 17 gunluk ara iyi gelecektir, sonra oynatacagiz ama pesine yazin yine herifi cagiracaklar seneyede ayni sorunlari yasayacagimizi dusunuyorum, yaşi da ilerledi satmak degilde yedek düşünüp oraya iyi bir oyuncu bakmak lazım.

Daha yeni salondan sahaya gecmis.

Yuto Nagatomo, takımdan ayrı fizyoterapistler eşliğinde koşu çalışmalarına başladı.

Dünyada başka sol bek yokmuş gibi 32 yaşında adama bonservismi ödenir diye hayıflandığım da linçe uğramıştım bu başlıkta ama malesef haklı çıktım. İnter de zaten yedekti mecbur satacaklardı standart bir bek ama bizim taraftar çölde vaha gibi taptı adama vizyonsuz yönetim ve terim de saçma bir maliyetle transfer etti. Japon yatarmıymış 100 milyon japon varsa hepsi de çalışkan sanki onlarda da var tembeli gevşeği haylazı... Elin japonu maç kazandırıyor bizim ki yata yata göt büyütüyor ne ala memleket

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

D27fhH2XQAEcwvk.jpg

Dünyada başka sol bek yokmuş gibi 32 yaşında adama bonservismi ödenir diye hayıflandığım da linçe uğramıştım bu başlıkta ama malesef haklı çıktım. İnter de zaten yedekti mecbur satacaklardı standart bir bek ama bizim taraftar çölde vaha gibi taptı adama vizyonsuz yönetim ve terim de saçma bir maliyetle transfer etti. Japon yatarmıymış 100 milyon japon varsa hepsi de çalışkan sanki onlarda da var tembeli gevşeği haylazı... Elin japonu maç kazandırıyor bizim ki yata yata göt büyütüyor ne ala memleket

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

baştan sona saçmalamıssın.Adam sol bek ne yapsın 3 gol 5 asist mi yapsın?

Üst Alt