#55 Yuto Nagatomo - Sayfa 109 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ligin uzak ara en iyi savunmacı sağbeki. Beşiktaş maçında Quaresma-Lens'i bıktırdı, ikisi de kendini sol tarafa attı. Rize'de Samudio'yu oynatmadı, bugün Visca'yı kitledi. Hatta maçın son 10 dakikasında Onyekuru'nun pil tamamen bitip ayakları geri gelmeyince Caicara-Visca'nın ikisini birden tek başına savundu. Hücumu kısıtlı ama ben bizim seviye takımların iki bekinin de harıl harıl çıkması taraftarı değilim zaten. 2000'lerde de Ünsal yara yara çıkarken Capone işin savunma gücüydü. Bu dönemde de sağda kim oynarsa oynasın Nagatomo sol tarafta bu defansif görevi sağlıyor. Muazzam bir profesyonel ve çok nevi şahsına münhasır bir insan da olduğu belli. 1.5 senede 2 şampiyonluk yaşadı adam. Yıllarca sol bek konusunda sıkıntı yaşayan kulüpte hakkı zor ödenir. Riera'dan beri en ayağı yere basan sol bekimiz.

sol beki.

D6-HK4yWkAEY8Hv.jpg:large

o değil de formsuz hali bile süper ligin en çok övülen ve en yüksek sayısal istatistiğine sahip kanadını kilitledi bıraktı. Visca nal topladı dün :D

ofansif anlamda cok geride kaliyor artik. ilk sezon cok iyidi o anlamdada ne bileyim o sakatlikdan sonra kendisine gelemedi sanki. umarim yaz boyu antremanlarla birlikte kendine gelir reis.

Dünya Kupası ve Asya Kupası'na gitti. Arada ciğeri söndü adamın ameliyat oldu. Bu sezon fazla faydalanamadık ama yine en kritik maçlarda çıktı karakter koydu. İyice dinlensin, gelecek sezon daha iyi şekilde dönecektir. Nagatomo - Linnes - Emre Taşdemir rotasyonu gelecek sezonu kaldırır.

aslinda daha iyi genc bir sol bek lazim. iste yabanci kizitlamasi oldu icin satmak gerek.yoksa yedek icin süper olurdu.
defansi cok iyi ama ofansiv icin yetersiz bence.

Büyük maçlarda hiç bir rakibine geçit vermedi aslanım benim bu kadar iyi defans yapan bek oyuncusuna da hücum katkısı yok diye laf yapmayın şimdi eliayı gördünüz visca sağdan gelemeyince tüm ataklar sola kaydı adam orayı bi ara otobana çevirdi o yüzden 1 sene daha devam koçumla avrupada da böyle defansif beke ihtiyacımız var zaten kesin kalır bana göre

Onyekuru'nun oyun tarzından dolayı hücum katkısı bu sene düştü gibi gözüktü.

Tabi sakatlığın vermiş olduğu fiziki düşüşte ileri geri yapmasına pek izin vermedi. Temposu geçen yılın çok altında.

Sezonun tam ortasında saçma sapan bir sakatlık yaşadı adam. Her maç üstüne koyarak oynadı hala %100'de değil.

Gelecek yıl kamp vs derken toparlar. Acayip kalite adam ve iyi bir profesyonel.

Fizik olarak bayağı düştü ama Fatih Terim'in tıpkı Fernando ve Belhanda 'da olduğu gibi Nagatomo'dan vazgeçeceğini de düşünmüyorum. Şu anda kimsenin satılmadığını düşünürsek seneye kadromuz aşağı yukarı belli

Muslera-Linnes-Luyindama-Marcao-Nagatomo-Fernando-Transfer-Belhanda-Feghouli-Babel-Diagne şeklinde. Buna ek olarak satılırsa Belhanda ve Diagne satılır gelen bonservise göre bir transfer planı yapılır yoksa mevcut durumda seneye bu takımı izleriz

Fizik olarak bayağı düştü ama Fatih Terim'in tıpkı Fernando ve Belhanda 'da olduğu gibi Nagatomo'dan vazgeçeceğini de düşünmüyorum. Şu anda kimsenin satılmadığını düşünürsek seneye kadromuz aşağı yukarı belli

Muslera-Linnes-Luyindama-Marcao-Nagatomo-Fernando-Transfer-Belhanda-Feghouli-Babel-Diagne şeklinde. Buna ek olarak satılırsa Belhanda ve Diagne satılır gelen bonservise göre bir transfer planı yapılır yoksa mevcut durumda seneye bu takımı izleriz

Belhanda ile Diagne bizim bu yazki transfer bütçemiz hocam o yüzden ikiside kesin gider gözüyle bakıyorum ben şahsen birde yanlarına marianoyu bekliyorum gidecekler için

Belhanda ile Diagne bizim bu yazki transfer bütçemiz hocam o yüzden ikiside kesin gider gözüyle bakıyorum ben şahsen birde yanlarına marianoyu bekliyorum gidecekler için
Mariano bence de Galatasaray kariyerini tamamladı artık, Diagne'nin kesinlikle satılması gerekiyor ona da katılıyorum bana kalsa Belhanda'da satılsın ama Fatih Terim öz evladı gibi Belhanda kolay kolay vazgeçmez ondan üstelik Feghouli&Belhanda ikilisini ayırmamaktan yanayım

Bu sene rahat kazandığımız maçlara bak hepsinde Belhanda ve Feghouli devrede oluyor bizim sıkıntımız bu adamlar kötü maçlar çıkarırken geri kalan 9 adamın maçı almaya yetmemesi bu 2 oyuncu kötüyken de maçı alabilecek bir planımız ve oyuncularımız olması gerekiyor sene boyunca yaptığımız 50-60 maçın hepsini Belhanda & Feghouli ikilisi kazandırsın diye bekleyemeyiz

Mariano bence de Galatasaray kariyerini tamamladı artık, Diagne'nin kesinlikle satılması gerekiyor ona da katılıyorum bana kalsa Belhanda'da satılsın ama Fatih Terim öz evladı gibi Belhanda kolay kolay vazgeçmez ondan üstelik Feghouli&Belhanda ikilisini ayırmamaktan yanayım

Bu sene rahat kazandığımız maçlara bak hepsinde Belhanda ve Feghouli devrede oluyor bizim sıkıntımız bu adamlar kötü maçlar çıkarırken geri kalan 9 adamın maçı almaya yetmemesi bu 2 oyuncu kötüyken de maçı alabilecek bir planımız ve oyuncularımız olması gerekiyor sene boyunca yaptığımız 50-60 maçın hepsini Belhanda & Feghouli ikilisi kazandırsın diye bekleyemeyiz
Feghoulinin yanında Talisca gibi bi 10 numara olsun sen onu esas o zaman gör her türlü daha üst seviyeye çıkar birde ebubekir gibi bi forvetle pas oyununu iyi oynayan ikili oynamayı bilen adamlarla çok daha iyi performans verir

Üst Alt