#55 Yuto Nagatomo - Sayfa 111 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
D8S3j29VUAALX06.jpg

Geçen sezonu neredeyse hiç ara vermeden açtı. Dünya Kupası ve Asya Kupası derken üzerine ilk defa gördüğüm talihsiz bir sakatlık geçirdi. Her anlamda yorucu bir sezondu. Yine de sezon sonunu iyi tamamladı. Bu sezon 17-18 performansı bekliyorum. Fizik olarak hala çakı gibi. Sözleşmesini +1 sene uzatabiliriz hatta duruma göre.

Büyük ihtimalle takımda kalacak bu sezon ve sözleşmesini tamamlayacak, ama bu sene çok ekstra işler yapması gerekiyor geçen sezon resmen kayıptı Nagatomo sadece şampiyonluk maçında elle tutulur Nagatomo etkisi gösterdi o da defansif olarak

Bu sene inşallah sakatlık kaza bela olmadan iyi bir sezon geçirir

Kendisine ve kalırsa Mariano ya çok iş düşüyor.

Geçen sezon ikisi de hayal kırıklığıydı bana kalırsa, bilhassa da Mariano dayı. Koca sezonu kaldirabilecekler mi bakalım, şüphelerim var. Allahtan Kralinnes gibi bir joker var elimizde, ikisini de mükrmmel şekilde yedekliyor.

sent via GSC

Gecen sezon Dunya kupasindan yorgun geldi, onunde Garry ve Henry defansa hic gelmedi, adamin cigeri sondu sonra ve 1 sakatlik daha yasadi. Kotu bir sezon gecirmesi normal karsiliyorum.

Bu sezon yeterli performans vericegini dusunuyorum, arada bu yedek oturur Linnes oynar.

bende aslında güleryüzlü hep pozitif biriyim ama

genelde huysuz asık suratlı oldugumu söylerler.

ama ayda 1 kere çok mutlu olurum. o gün herkes yanımda olmak ister

o günde 2000 tl asgari ücretimle. ayda 1 kere kendime gün belirleyip tavuk döner yiyorum. o gün çok mutluyum

hemde suriyelilerin dükkanından. ucuz yapıyolar.

helal olsun

Üst Alt