#55 Yuto Nagatomo - Sayfa 97 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Onyekuru yüzünden kötü görünüyor. Nagatomo topu aldığında Onyekuru ikinci forvet gibi içeri koşu yapıyor. Sol çizgide yeterli destek alamadığı için daha fazla top kaybı yapıyor Nagatomo.

Onyekuru ne defansif olarak ne ofansif olarak zerre yardım etmiyor pozisyonlarda Nagatomo 'ya

Yemin ediyorum Onyekuru sol kanatta topla buluştuğu zaman %90 Nagatomo şu halde ısrarla top istiyor oluyor ama Onyekuru sanki rakip oyuncuymuş gibi Nagatomo 'yu görmüyor bile inatla başka bir adama pas atıyor. Bilmiyorum aralarında bir problem mi var yoksa Onyekuru gerçekten bu kadar beyinsiz mi merak ediyorum

Asya kupasına sokam.elin arabistanı katarı yla maç yapacan da kupa alacanda nolcak leş döndün..Daha sıkı çalış.geçen maçta da yazdım eski naga değil diye dünde eski gününde değildi

Nagatomo sol bek olmasına rağmen sol kanadı dolu dolu kullanabilen bir oyuncu hem maç içindeki çalışkanlığı/kondisyonu ile hem de oyunun iki yönünü de oynayabilen yeteneği ile Nagatomo gerçekten özel bir oyuncu

Bir de bunun kanat versiyonu olan Kenedy gibi bir oyuncu ile birlikte sol kanat ikilisini izleme şansımız olsaydı keşke. Neler olurdu neler ...

Galatasaray'da yüksek ateş şikayeti nedeniyle Kasımpaşa maçının kadrosunda yer almayan Yuto Nagatomo, bugün yapılan Benfica maçı antrenmanında da yer almadı.

Yalnız çoook sevdiğimiz için eleştirmeye kıyamıyoruz da maçta Onyekuru ve Diagne ile birlikte takımın en kötüsü Nagatomo denilebilir. Ömer 'in oynadığı maçlarda bu kadar açık veriyorduk biz sol taraftan Benfica sürekli zorladı orayı sürekli etkili oldu geldiler de geldiler

Tabi Asya kupasının yorgunluğu / Onyekuru 'nun hiç yardım etmemesi ve Fatih Terim 'in söylediği gibi ufak sakatlıkları etkili olabilir bunda ama Turnuvadan döndüğünden beri korkunç bir performans ortaya koyuyor

Aman diyeyim Nagatomo sen de düşme bari ...

Yalnız çoook sevdiğimiz için eleştirmeye kıyamıyoruz da maçta Onyekuru ve Diagne ile birlikte takımın en kötüsü Nagatomo denilebilir. Ömer 'in oynadığı maçlarda bu kadar açık veriyorduk biz sol taraftan Benfica sürekli zorladı orayı sürekli etkili oldu geldiler de geldiler

Tabi Asya kupasının yorgunluğu / Onyekuru 'nun hiç yardım etmemesi ve Fatih Terim 'in söylediği gibi ufak sakatlıkları etkili olabilir bunda ama Turnuvadan döndüğünden beri korkunç bir performans ortaya koyuyor

Aman diyeyim Nagatomo sen de düşme bari ...
Aynısı bende yazmıştım

Tamam belli bir çizgi altına düşmüyor (5/10) ama hiç bir etkinliği yok ofansif ve kreatiflik açıdan.

Mariano ile gidebilir. Yerlerine genç ve dikine giden, adam geçebilen Bek şart.

Önündeki Onyekuru ve zaman zaman ortadan yardıma gelen Belhanda ve Ndiaye dahil olmak üzere sol çizgide herkes sağ ayaklı.

Sadece Marcao'nun solaklığı ve topla arasının iyi olması arkadan paslarda isabet bulmamızı sağlıyor.

Onun haricinde sol çizgide bu kadar sağ ayaklı adam ile savunulmamız kolaylaşıyor gibi geliyor bana.

Çizgiyi paralel kullanmaya dair bir tehdidimiz yok. Rakip sürekli sağ tarafını savunuyor oyuncularımızın.

İlerisi için ya Nagatomo'nun önüne solak birini bulmak lazım ya da Nagatomo'yu değiştirmek lazım. Onyekuru'nun kiralık olduğunu düşünürsek ilki daha kolay gibi.

Nagatomo 'nun şu hali gerçekten canımı sıkıyor. Vasat oynamak yakışmıyor sana reis lütfen kendine gel sol ayağının olduğunun farkına var ...

İnanın Onyekuru 'yu izledikten sonra Nagatomo 'ya suç bulamıyorum Onyekuru 'nun arkasına Marcelo 'yu koy o bile ne yapacağını şaşırır ...

Üst Alt