#58 Hasan Kabze

Berdan AKBULUT

Kırmızı Üye
Web sitesi
www.soccergenclix.net
Hasan Salih Kabze (d. 26 Mayıs 1982, Ankara), Türk futbolcu.

Futbol kariyerine Bucaspor takımında başlamış olup daha sonrasında Çanakkale Dardanelspor takımında oynamış olan Hasan Kabze, 2004/2005 sezonunun 2.yarısında Galatasaray'a transfer olmuştur.Yarı sezonda Galatasaray formasıyla 8 gol atarak takımının en fazla golunu atmıştır.Bu sayede Galatasaray taraftarının gönlüne taht kurmuştur.ayrıca Galatasaray kulubünün 2005-2006 Sezonundaki Beşiktaş'ı 2-1 yendiği maçta attığı 2 gol atarak Galatasaray 'ın Şampiyon olmasında en büyük katkıyı saglamıştır ve 2. golünu 7 saniye kala atmıştır.Bu maçtan sonra Galatasaray taraftarı Hasan Kabze adına özel bir beste yapmıştır.ve bu mac Galatasaray ' ın unutulmaz maçları arasında tarihteki yerini almıştır.24 Temmuz]] 2007 tarihinde Galatasaray' dan ayrılarak Rusya Premier Liginin FK Rubin Kazan takımıyla anlaşmaya varmıştır.Bu transferde Galatasaray Kulübune 1 Milyon 250 bin Dolar para kazandırmıştır. 25 Ağustos 2007 tarihinde Rubin Kazan'la çıktığı ilk maçta ilk golünü atmıştır. Futbol hayatını bu kulüpte sürdürmetedir.Oyuna sonradan girerek kritik gollere imza atan futbolcu Rubin Kazan'da taraftarların gözdesi haline gelmiştir.

Ersin_Eren

Parçalı Üye
Cevap: Hasan Kabze

Zalad gelsin sizi kurtarsın.Adnan Polat gelsin sizi kurtarsın.Hasan Kabze gollllllllllllll.Sussssssssssssssssssss......

Osman Korkmaz

Aslan Üye
Cevap: #58 Hasan Kabze

Çok seviyordum bu adamı. Harcadılar çok yazık çok.

Edip Gül

Parçalı Üye

Gidişine gerçekten çok üzülmüştüm.

Tayfun Zengin

Sarı Üye

Böyle adamları yolluyorsun.Gidiyorsun Ümit Karan'ı veya Nonda'yı oynatıyorsun.

Al Necatiyi tekrar Kabze'yide al.Bu adamlar iş yapar adamlar.

Takıma tekrar alsak asla gelmez.Gelsede Ümit ve Nonda'dan bizleri kurtarsa.

Kadir Tugay

Baba Gündüz

Beşiktaşa koyduğu iki gol hiç unutulmaz.

Kağan Bilge

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri

Geri dönmeli..

Çok iyi bi alternatifken neden gönderildi anlaşılır gibi değil yahu..

Haktan Türkalp

Cezalı

Buldugu zaman atiyordu adam. 1000 pozisyona girip taraftari sinir krizine sokmuyordu ( bu aralar pozisyon bulamiyoruz ama) Baros'a iyi alternatif olurdu, çift forvetli oynadigimizda da onunla iyi ikili olustururdu. Ümit Karan ve Nonda'yi toplasak bir Hasan Kabze etmez. Kalli denen adamin kurbani oldu, o dönemde Emre Asik da gidiyordu az kalsin.

Edip Gül

Parçalı Üye

Rubin Kazan'a transfer olan ilk futbolcuydu. Onun Türkiye'yi temsil etmesi Rubin Kazan takımının Rusya şampiyonu olması.. Rubin Kazan'ın iştahını kabartmış olmalı ki ardından Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz gibi Türk futbolcular 'da Rubin Kazan forması altında oldukça başarılı sezonlar geçirmektedirler...

Fransa 1. Lig takımlarından Montpeiller'e bonservissiz transfer olan Hasan Kabze, Kendi gayretleriyle Fransa Ligi'ne iştiraki gerçekten takdire şayandır... Fenerbahçeli Tümer zihniyetinde Askerlik faktöründen dolayı böyle manevralar yapma gibi düşüncesi varsa şayet bu Hasan Kabze gibi bir futbolcu'nun eski popüleritesini olmusuz yönde etkileyecektir.. Umarım böyle bir düşüncesi yoktur.

Sevgiyle kalın.

Tahir Demir

Parçalı Üye

2006 yılında Beşiktaş' a o golü attığında, maç bitiminde Hakan Şükür ağlıyordu ve diğer oyuncular çok coşkuluydular. Sanki şampiyon lacakları içlerine doğmuştu. O mucizevi şampiyonluktan dolayı Hasan Kabze' ye takımımız ekonomik ve psikolojik olarak çok şey borçludur.. 2006 yılında şampiyon olmasaydık Fenerbahçe S.T.S. Liginin Lyon' u olabilirdi, bu yıkım Fener ' i bayağı yıkmıştı kardeşim koyu bir Fener' li olarak bana demiştiki 2006 yılında kaybettiğimiz şampiyonluk 2010 yılından daha elem vericiydi, o şampiyonluğun kıymetini bilelim ve Hasan Kabze' nin başarılı olmasını temenni edelim.

Eray Ak

Aslan Üye

Adamlar resmi site girişine koymuşlar Hasan'ı :eek:

MHSC

Berkcan Yildirim

10 Numara!

Bunu neden yolladik zaten hic anlamadim, galiba topu iki metre sürebiliyordu diye, süremeyenler hepsi kaldi...

Anıl Kıraç

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri

Cm 03-04 hastası diye duymuştum Hasan'ı.Hatta kendini Gs'e transfer edermiş. :D Beşiktaş'a attığı son saniye golü unutulmaz.

Ben de GS ile adı bile geçmeden önce oyunda denk gelip almıştım, birkaç hafta sonra gazetede geldiğini görünce bayağı bir şaşırmıştım :)

Üst Alt