Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Cevap: #58 Hasan KabzeVasat bir oyuncuydu o yuzden gondermistik. Zaten nedense bizden giden her topcuyu taraftar Messi saniyor bir sure sonra. :eek:
 
Cevap: #58 Hasan KabzeVasatlığını falan bilmem ama Beşiktaş maçında yaptıkları, zalad gelsin sizi kurtarsın lafı üstüne yaptıkları tarihin en büyük ayarlarından biridir.Gözümde efsanedir.
 
Cevap: #58 Hasan KabzeKabze yedek klübesinde bekletilecek en iyi Türk forvetlerinden biridir.

Solsjkaer gibi, girsin gol atsın.
 
Cevap: #58 Hasan KabzeGalatasaray için yeterli bir forvet değil. Yine de çok seviyorum Hasan'ı duruşuyla, Avrupa'da şansını denemesiyle, karakteriyle.
 
Cevap: #58 Hasan KabzeSemih baş tacı ediliyor iken haksızlığa kurban gitti. Son 2 senede Avrupa'da ve son 3-4 senedir Rusya'da flaş işler yapan Rubin'e gitme cesareti gösterdi. Sonra'da Fransa'nın flaş takımında. Kesinlikle çok iyi bir rotasyon oyuncusu idi.
 
Cevap: #58 Hasan KabzeKalmalıydı. Yerli statüsünde, çok yüksek ücret almayan, formunu kolay kolay yitirmeyen bu tipte bir oyuncunun her zaman kadroda bulunması gerekir. Bunun sıkıntılarını Baros'un sakatlığında fazlasıyla çekiyoruz.
 
Cevap: #58 Hasan Kabzeadam vasat diyorsunuz, Montpellier ile sampiyonluga oynuyor. Her hafta banko 11de...yalniz su an 3-0 yeniliyorlar Marsilyaya karsi
 
Üst Alt