58.Madde'nin Değişmesi Trabzonspor'u Kurtarmak İçindir


Ben dün baya bi düşündüm.Olay şu beyler.58. maddeyi değiştirme olayı, Trabzonspor'u kurtarmak için.58. Madde nedir?: Şike yapan veya teşvik veren takım ile şike veya teşvik teşebbüsünde bulunan takım küme düşürülür diyor.Dün MAA açıklama yaptı, bu iki durumu birbirinden ayırmak gerekir dedi. Şike yapmış takımla, şike teşebbüsünde bulunmuş takım aynı cezayı almamalı dedi. Bunun değişmesi gerekir dedi.Şimdi Fener 58. maddenin tamamen değişeceğini zannetti. Onlar zannettiler ki, küme düşme tamamen kalkacak, puan cezası gelcecek zannetti.Ama baktılar ki TFF sadece eylemi gerçekleştirenle, eyleme teşebbüste bulunanları birbirinden ayırmak istiyor. O zaman onlar da ''Ulan madem biz kesin düşücez, 58. madde değişmesin, Trabzonspor'da bizimle gelsin'' dediler ve maddenin değişmesini istemediler.Durum bundan ibaret arkadaşlar.Benim fikrimi sorarsanız madde değişsin. Fener Küme Düşsün Trabzon ligde kalsın. Fener zamanında Trabzon'a az mı çektirdi.
 
Cevap: 58.Madde'nin Değişmesi Trabzonspor'u Kurtarmak İçindirDediğin bana hiç mantıkılı gelmedi. Tff içinde hiç bir gücü olmayan , üstelik fenerlilerin bizden sonra en çok nefret ettikleri Trabzon'a neden kıyak yapsınlar. Bütün mesele feneri nasıl kurtaracaklarıdır. Gerisi hikaye ...
 
Cevap: 58.Madde'nin Değişmesi Trabzonspor'u Kurtarmak İçindirDediğin bana hiç mantıkılı gelmedi. Tff içinde hiç bir gücü olmayan , üstelik fenerlilerin bizden sonra en çok nefret ettikleri Trabzon'a neden kıyak yapsınlar. Bütün mesele feneri nasıl kurtaracaklarıdır. Gerisi hikaye ...Trabzon'a kıyak olarak algılamamak lazım bunu. Fener'i düşürmemek demek Türk Futbolu'nun bitmesi demek. O gitti zaten ona güle güle diyelim. Fener'i kralı gelse kurtaramaz artık. Dün MAA nın açıklamalarından sonra ben bunu anladım.AMa TFF bari Trabzon da gitmesin de lig değerini yitirmesin diyor. Sonuçta kim ne derse desin TS ligde bir değerdir.EDİT: Sen demişsin ya Fener'i kurtarma operasyonu. Hacı bence sen Fener'e şimdiden güle güle de. Adamlar seneye BANKO Bank Asya'dalar.
 
Cevap: 58.Madde'nin Değişmesi Trabzonspor'u Kurtarmak İçindirYa öyle şey olurmu Fener zannetti falan ;) hıyar mı bunlar.Adamlar zaten küme düşürmeyi kaldıran bi değişiklik istiyorlar.Sorun burda MAA önce değişmeyecek diyor sonra böyle bir açıklama yapıyor.'Kaşı gözü!' ayrı oynuyor yani.Herkes Fenerbahçe'yi kurtarma çabasında Trabzon'u kurtarma çabası olduğunu sanmıyorum.Trabzon şikeye şöyle karışmış Ahmet Çakar'ın dediğine göre Trabzonlu iş adamları teşvik göndermeye çalışmış yani bu Trabzonsporu bağlamıyor doğal olarak.Trabzon şikeden ceza alacağını zaten sanmıyorum bu bakımdan.
 
Cevap: 58.Madde'nin Değişmesi Trabzonspor'u Kurtarmak İçindirYa öyle şey olurmu Fener zannetti falan ;) hıyar mı bunlar.Adamlar zaten küme düşürmeyi kaldıran bi değişiklik istiyorlar.Sorun burda MAA önce değişmeyecek diyor sonra böyle bir açıklama yapıyor.'Kaşı gözü!' ayrı oynuyor yani.Herkes Fenerbahçe'yi kurtarma çabasında Trabzon'u kurtarma çabası olduğunu sanmıyorum.Trabzon şikeye şöyle karışmış Ahmet Çakar'ın dediğine göre Trabzonlu iş adamları teşvik göndermeye çalışmış yani bu Trabzonsporu bağlamıyor doğal olarak.Trabzon şikeden ceza alacağını zaten sanmıyorum bu bakımdan.Onur neden o zaman şimdi Fener madde değişmesin diyor?????
 
Cevap: 58.Madde'nin Değişmesi Trabzonspor'u Kurtarmak İçindirAyrıca olayı Trabzonspor'u kurtarma çabası olarak GÖRMEYİN diyorum.
 
Cevap: 58.Madde'nin Değişmesi Trabzonspor'u Kurtarmak İçindirBirde sanırım o değişmeyecek demesi resmi bi haber değil.Yani Nihat'ın daha böyle bir söylemi olmadı bildiğim kadarıyla.
 
Cevap: 58.Madde'nin Değişmesi Trabzonspor'u Kurtarmak İçindireğer feneride şikeye yada teşvik primine teşebbüs etmiş sahaya ulaşmamıştır kararı çıkacaksa hepsi kurtulur bu durumda. tff tamam tapeler var ama kanaatimiz bunun sahaya yansımaması yönündedir der sportif açıdan ve 58 maddeyıde sadece şike yapan düşürülüre çevirdilermi olay güzelce çözülür.
 
Cevap: 58.Madde'nin Değişmesi Trabzonspor'u Kurtarmak İçindirDiyeceğim şu,58. Madde değişirse Fener banko düşer, Trabzonspor yırtar

58. Madde değişmezse Fener'e de Trabzonspor'a da güle güle
 
Cevap: 58.Madde'nin Değişmesi Trabzonspor'u Kurtarmak İçindireğer feneride şikeye yada teşvik primine teşebbüs etmiş sahaya ulaşmamıştır kararı çıkacaksa hepsi kurtulur bu durumda. tff tamam tapeler var ama kanaatimiz bunun sahaya yansımaması yönündedir der sportif açıdan ve 58 maddeyıde sadece şike yapan düşürülüre çevirdilermi olay güzelce çözülür.Dediklerin olabilir ama çok zor be Ahmet. TFF nin kanaati önemli değil, UEFA vermiş vereceği kanaati;) Öper bizi öper
 
Cevap: 58.Madde'nin Değişmesi Trabzonspor'u Kurtarmak İçindireğer feneride şikeye yada teşvik primine teşebbüs etmiş sahaya ulaşmamıştır kararı çıkacaksa hepsi kurtulur bu durumda. tff tamam tapeler var ama kanaatimiz bunun sahaya yansımaması yönündedir der sportif açıdan ve 58 maddeyıde sadece şike yapan düşürülüre çevirdilermi olay güzelce çözülür.Asrın saçmalığı olur.Adnan Sezgin bu kadar teşebbüs etse birini becerir sahaya yansıtmayı.
 
Cevap: 58.Madde'nin Değişmesi Trabzonspor'u Kurtarmak İçindirFener küme düşürülmesinin kalkmasına karşıyız diyorsa kesin küme düşürülme kalkmıştır :)
 
Cevap: 58.Madde'nin Değişmesi Trabzonspor'u Kurtarmak İçindirTFF TS'yi 2 dakkada yer ne TS'yi kurtarmasından bahsediyorsunuz ?Bu bir F5'i kurtarma harekatıdır....Yapılacak ilk iş TS taraftarının düzenlediği mitinge destek vermek sonra büyük bir miting düzenlemek..
 
Cevap: 58.Madde'nin Değişmesi Trabzonspor'u Kurtarmak İçindirTrabzona gözdagı veriyorlar anlamıyormusunuz hala ,Galatasaraya bak sizinde bişiyleriniz çıkar dedikleri gibi Trabzonada gel bizle birlik yoksa bak sizde gidersiniz tehtidi.
 
Üst Alt