6+2+2 Kuralı Kabul Edildi


TFF Yönetim Kurulu, 2010-2011 sezonunda Turkcell Süper Lig'de mücadele edecek kulüplerin 10 yabancı futbolcu ile sözleşme imzalamasını karara bağladı.Halihazırda 8 yabancı futbolcu ile sözleşme imzalama hakkına sahip olan kulüpler, bu oyuncuların 6'sını sahada, 2'sini de yedek kulübesinde kullanabiliyorlardı.Yeni karara göre; sözleşme yapılan 10 yabancı futbolcunun 8'i maç kadrosunda bulunurken, bunların 6'sı takımı adına sahada yer alabilecek. 2 yabancı oyuncu da kulübede bulunabilecek.2010-2011 transfer dönemi 10 Haziran'da başlayacakTürkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun aldığı karar uyarınca, 2010-2011 sezonu birinci transfer dönemi 10 Haziran tarihinde başlayacak. Profesyonel liglerde transfer dönemi 1 Eylül 2010 tarihinde sona erecek. 2010-2011 sezonunda ikinci transfer dönemi ise 5 Ocak-1 Şubat 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
 
Cevap: Turkcell Süper Lig'de kulüpler 10 yabancı futbolcu ile sözleşme imzalayabileceTff'nin sitesinden verilmiş haber doğruAma kural çok saçma6+2+2 ne lan ?
 
Cevap: Turkcell Süper Lig'de kulüpler 10 yabancı futbolcu ile sözleşme imzalayabileceAl bide burdan yak.
 
Cevap: Turkcell Süper Lig'de kulüpler 10 yabancı futbolcu ile sözleşme imzalayabileceAziz Yıldırım böyle bir kural istiyor ertesi gün, TFF uyguluyor. Benim artık iyice TFF başkanı ve yönetiminden midem bulanıyor.
 
Cevap: Turkcell Süper Lig'de kulüpler 10 yabancı futbolcu ile sözleşme imzalayabileceKadroya girmeyecek iki oyuncu daa transfer edebiliriz.
 
Cevap: Turkcell Süper Lig'de kulüpler 10 yabancı futbolcu ile sözleşme imzalayabileceNesi İlginçki Kararın Zaten Beklenen Ve Neredeyse Tum Kluplerin İstediği Bir Kuraldı ve Karara Bağlandı Sonunda.
 
Cevap: Turkcell Süper Lig'de kulüpler 10 yabancı futbolcu ile sözleşme imzalayabilece8+2 olması gerekirdi. Mantıklı olan budur. 6+2+2 çok saçma ve anlamsız.
 
Cevap: Turkcell Süper Lig'de kulüpler 10 yabancı futbolcu ile sözleşme imzalayabilecetamam o zaman grella kesin gelsin artık :D
 
Cevap: Turkcell Süper Lig'de kulüpler 10 yabancı futbolcu ile sözleşme imzalayabileceAnlamadım 18 kişilik kadroda 7 oyuncu olamayacak mı?
 
Cevap: Turkcell Süper Lig'de kulüpler 10 yabancı futbolcu ile sözleşme imzalayabileceBeşiktaş ve Fener'in çok işine geliyor...
 
Cevap: Turkcell Süper Lig'de kulüpler 10 yabancı futbolcu ile sözleşme imzalayabileceTribünde oturacak adam arıyoruz :D
 
Cevap: Turkcell Süper Lig'de kulüpler 10 yabancı futbolcu ile sözleşme imzalayabileceSacmalik resmen. 6+2+10 olsa ne yazar, adamlar kadroya giremedikten sonra...
 
Cevap: Turkcell Süper Lig'de kulüpler 10 yabancı futbolcu ile sözleşme imzalayabileceItiraz eden olursa, bir degisme olabilirmi?
 
Üst Alt