6+2+2 Kuralı Kabul Edildi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

6+2+2 Kuralı Kabul Edildi

Cevap: 6+2+2 Kuralı Kabul Edildi

Beyler Bundan Iyı Kuralmı Var?

Atıyorum Harry Kadroda Tutulur Iyı Performans Gosteren Hangısıyse O Oynar Dıgerı Kadroya Gırmek İçin Dahada Cok Calısmak Zorunda Kalır

Ayrıca Bır veya İki Tane 18-19luk Genç Yabancı Alırsın Iyı Performans Gosterdıgı Haftalarda Kadroya Girer Geri Kalanında Sırasını Bekler?

Atıyorum Harry Kadroda Tutulur Iyı Performans Gosteren Hangısıyse O Oynar Dıgerı Kadroya Gırmek İçin Dahada Cok Calısmak Zorunda Kalır

Ayrıca Bır veya İki Tane 18-19luk Genç Yabancı Alırsın Iyı Performans Gosterdıgı Haftalarda Kadroya Girer Geri Kalanında Sırasını Bekler?

Kewell'ı tribünde mi oturtacaz :confused:

Aynı fikirdeyim..+2lik kontenjan genç yetenekler için kullanılabilir..

Saçmalığa bak ya:mad::mad:

Az önce ntvspordada söyledikleri gibi bu kontenjan sadece verim alınamayan oyunculara tazminat ödememek için yapılmış bir girişim.

Mis gibi 7+3 varken ne diye böyle saçmalıkların peşinden koşuyoruz..

Şu anda avrupada söz sahibi olan bütün ülkelerde kontenjan sınırı yok,biz ise dahada sınırlandırıyoruz.

Bu kuralın tek olumlu yanı özeliklede bizim gibi sakatlıktan müzdarip kulüplerin yedekte genç oyuncu tutmalarıdır.

Yahu sınırsız yabancı oyuncu yapsınlar. İllaki sınır koymak istiyorlarsa,

6 + sınırsız olsun.

Bu kadar saçma bir şey olamaz.

Biz artıların saçma olduğunu anlatmaya çalışırken adamlar bir tane daha artı eklediler.

Üst Alt