#6 Arif Erdem - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#6 Arif Erdem

CqO9GsWXEAEa8Nt.jpg

Genç futbolculara, futbol eğitimi kadar psikolojik destek verilmesi bu yüzden önemli. Ya harcamayacakları kadar para kazanıp, barlarda sağda solda sürtmekten futbolu unutuyorlar ya da Arif gibi manevi açlık çekenleri de böyle din şarlatanlarının eline düşüyor.

Aynı tehlike takım fark etmeksizin bütün genç futbolcular için mevcut. Bugün belki Fetö yok ama henüz terrörist ilan edilmemiş başka gereksiz tarikatlar var. Eminim ki şu bilmemne cemaatleri, hede hödö tarikatları bizim gençlerin aklını çelip, kandırabilmek için fırsat gözetiyorlardır. Genç futbolcular zaten güzel hedef çünkü tarikat ağaları beyinlerini yıkandıktan sonra o kazandıkları büyük paraları hortumlamak için fırsat buluyorlar.

Koca ülkede tüm fetocular bitti iki tane futbolcu mu kaldı bir tane siyasetçi yokken bana olayın sirk boyutuna taşınması ve ciddiyetini yitirmesinden başka bir şey vermiyor. Ne oldu yani sempati duydu ise bu adama sanki oraya gelmesine bir futbolcu mu izin verdi sorumlular kandırıldık deyip geçerken iki tane futbolcunun günah keçisi ilan edilmesi sadece komik.

Nefret ederdim bundan..Çok yeteneksizdi..

Ortega kırmızı gördükten sonra 2 kere Rüştü ile karşı karşıya kalmıştı .. birini direğe , birini de Rüştü ‘ye nişanlamıştı bu dingil.. Biri gol olsa maç dönecekken malum skor ortaya çıkmıştı.. Zaten sevmezdim o günden sonra nefretim olmuştu..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ülkede siyasetçiden tutunda, askerine, polisine, öğretmenine kadar herkes Fetocuydu. Şuan ki hükümetin neredeyse tamamı fetocudur. Kendilerinin kandırılma hakları var ama insanların kandırılma hakları yok. Ülkenin anasını ağlattılar. Özellikle 80-90 kuşağı bu o.ç yapılanma yüzünden çok geri kaldı. Fetodan çıkar sağlayanında aynı sofra da yemek yiyeninde allah bin türlü belasını versin.

tarikatlara ve evlere destek bu ülkenin gerçeğidir.
Bu kendi okuduğunu anlamayanların başımıza çoban sevdası devam ettikçe Türkiye şeyhlerin,dini liderlerlerin, sahte peygamberlerin, peygamber soylarının cirit attığı bir ülke olacak maalesef.

🤣🤣🤣Arif’in de karısı başını açmış işte bunların imanı bu kadar ne kendi istekleriyle kapanırlar ne de açılırlar hep talimat hep talimat iyi adapte olabildiniz mi amarigaya sizi fişi liboşlar sizi

üzülmemek elde degil

Cocukluk idollerimiz, Hakan Sükür, Arif Erdem,... ne hallere düstüler... Ne isiniz var siyasetle tarikatla bilmem neyle

siyasetin allah belasini versin.... alayinin....

Üst Alt