#6 Ceyhun Gülselam - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#6 Ceyhun Gülselam

Inanilir gibi degil ya! Bu adam resmen bundesliganin 4. sirasinda olan takimda banko oynuyor!!

Bundesliga yi takip edenlere, bizim bildimiz Ceyhun degil demi bu??

Ulan beğenmediğiniz Mancini-Ceyhun ikilisinden Mancini İnter'de TD'lik yapıyor , Ceyhun üst sıralara oynayan Hannover'de ilk 11 oyuncusu oldu. Hatta 1 saat önce de Leverkusen'e gol attı.

Size Selçuk-Yekta-Prandelli ile mutluluklar diliyorum.

Bundesliga'da yaptığı son 3 maçı da kaybeden Türk teknik direktör Tayfun Korkut'un çalıştırdığı Hannover 96'da, taraftarların Ceyhun Gülselam'ı günah keçisi ilan ettiği ifade edildi.

AJANSSPOR-*Bundesliga'da yaptığı son 3 maçı kaybeden Tayfun Korkut'un çalıştırdığı Hannover 96'da, taraftarların; sezon başında bedelsiz olarak Galatasaray'dan transfer edilen Ceyhun Gülselam'ı hedef aldığı belirtildi.

Alman basınında yer alan haberde, Hannover taraftarının; Wolfsburg'a 3-1 kaybedilen derbinin 74. dakikasında oyundan alınan 26 yaşındaki oyuncuyu alkışlayarak tepkilerini ortaya koydukları belirtildi.*

Ceyhun'un maçın 4. dakikasında takım arkadaşı Marcelo ile aynı topa yükseldiği ve kafasından seken top sonrasında Wolfsburg'un gol attığı belirtildi. Maç genelinde kötü bir performans sergilememesine rağmen; Hannover taraftarının teknik direktörün Türk olması nedeniyle Ceyhun Gülselam'ı günah keçisi ilan ettiği ifade edildi.

Taraftarların tutumu hakkında konuşan takımın ikinci kaptanı Christian Schulz, "Bu saçmalık. Taraftarı anlamıyorum" derken. Tayfun Korkut ise, "Belki de taraftar ne yaptığına bakmalı ve oyuncuları desteklemeli" ifadesini kullandı.*

LG-D802 cihazımdan gönderildi

Adam gibi adam.

Camiamıza yeniden kazandırılmalı mutlaka.

Mancini dostları da bu fikri destekleyecektir diye umuyorum.

Üst Alt