#6 Jean Michaël Seri - Sayfa 107 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bundan sonra bu herif Galatasaray formasını giyerse, Fatih Terim’in en büyük düşmanı olurum.

Bu zâtı savunan beni engellesin direk. Çok, çok daha ağır yazmak istiyorum ama ban yemek istemiyorum.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Eski maçlara oranla Bu maç çok kötü olduğunu düşünmüyorum, leminaya yardımcı oldu epey bence pasif değildi ama çata çat mücadele edecek bir box to box değil, 10 No oynayabilir ama.

elinden geleni yaptı. La adama kıçını kaldırıp pas istemeye gelen yok yarım saat etrafina bakıyor kimse istekli değil yazık acıdım bu sefer bu adama

Bazılarının maçı izlediğine emin degilim, muhtemelen pas hataları nedeniyle eleştiriliyor.

Bu takmda ofans olarak falcao orta saaga koşup top almaya geliyorsa oyuncu bazında kimseye bok atamayiz.(bazı kekolar hariç isi defans yapmak olan adam rakip ceza sahasında beklemez )

Sezonun ilk yarısı fizik olarak berbattı, gölge oyuncu gibiydi ve tesadüfen top kazanırsa kazanıyordu. Fizik olarak daha diri ve bilinçli olarak birden fazla top kazandığını gördüm bu maç. Bu olumlu gelişme. Devre arası hazırlık kampı maçlarında da ''ben de varım'' görüntüsü vardı sahada. İlk yarıdaki Seri ile kıyaslarsak performansı iyiydi. Sezon öncesi beklentilere göre olumlu bakamayız.

Seri her deplasmanda sinen bir oyuncu, fizik gücü ve mücadele diplerde. Gol ve asist katkısı da oldukça düşük. Sahamızda baskı yaptığımız maçlar dışında hep sönük kalacaktır. Yollar ayrılması daha iyi olur.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt