#6 Jean Michaël Seri - Sayfa 108 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
fizik gücü , ikili mücadelesi hadi bırak kante falanı mensah ayarında olsa bizim lige düşmez. efsane tekniği var ama ikili mücadele :(

Seri 3-5-2’de regista’dan başka bir pozisyonda oynayamaz bence. 4-3-3 için temposuz ve dikine gidemiyor, 4-2-3-1’de yumuşak kalıyor, top çalma özelliği yok, pas hataları yapmaması lazım aslında onu da yapıyor. Tempo düşüren, her ayağına top geldiğinde gerildiğin saçma sapan bir adam. Buna 35 milyon euro veren zihniyetteki takım zaten küme düştü.

@Taha Tekler Belki önceden ne demek istedigimi simdi anlamis olabilirsin. Defanstan çikmamiza inanilmaz katki sagliyor. Taylan bunu üstelenemez. Taylan daha çok Emre Akbaba gibi 3. bölgede katki saglar

Katılıyorum ama ben Taylan’ı Seri yerine istemedim ki zaten isyan ederken. Hoş bence denenebilir de zaten mesajın başında Akbaba’yı bekletmek lazım demiştim.

Bence en normal maçlarından biriydi, yormuyor şu an ekstra bir iş de yapmıyor ama işte takım kötü olunca normal olmak bile iş gibi geliyor.

Her ne kadar sevsem de maalesef extra işleri yapamıyor. Tamam yüksek bir pozisyon bilgisi var, pasları kaliteli falan ama defansı sıfır, çalım sıfır, hava topları sıfır, dripling sıfır. Oyunu rakip sahaya yıktığımızda iyi performans sergiliyor ama ortada olan maçlarda kayboluyor. Mensah alınmalı onun yerine.

2-1 den sonra oynadığı oyun takımı ayakta tuttu. Önceki savruk, umursamaz Seri değil, galibiyeti isteyen Seri vardı sahada.

Geldiğinden beri ilk defa övüyorum sanırım.

Pas kalitesi çok iyi. Ama takım iyiyken sırıtmadı. Lemina arkayı o kadar güzel topluyor ki iç saha maçında kesinlikle 2 si ortada oynamalı.

Üst Alt