#6 Jean Michaël Seri - Sayfa 142 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
2. sarıyı yer diye düşünüyordum dikkatsizliğinden dolayı fakat bu defa beni şaşırtarak penaltı yaptırdı

mücadele eden takımlara karşı yetersiz bir topçu

seri
lemina-ömer​

bu şekilde oynamak bizim için daha iyi olur. lemina arkaya geçince seri kucakta kalıyor ve temaslı oyunda ezilip hata yapmaya başlıyor. üstelik feghouli'nin boşalttığı alanlara da lemina seri'ye nazaran hız ve dribling becerisi ile daha iyi sızar.

Ben beğendim baya, adam deeplying playmakermış 3 maçtır acayip top oynuyor arada yaptığı pas hataları ölçüt değil bence. Yine çok eksiği var ama top bizdeyken takımı o kadar rahatlatıyor ki onlar görmezden gelinebilir.

Kesinlikle bu adam sahada olduğunda tüm rakip oyuncuları karşısına alacak şekilde rahatça oyun kurabileceği şekilde oynamalı çünkü defosu çok.sırtı dönük top oynayamıyor kalabalıkta eziliyor. Leminayı bunun biraz önünde oynatıp hem rahatça oyun kurmasına fırsat verilmeli ve lemina da bunun defolarını kapatmalı.

Cok kotuydu bugun. Kafasi daginik. Kendine guveni varken harika ama bu sureler o kadar az ki ya top kaybi, ya gereksiz faul ya da abuk subuk uzun toplar atiyor. Belhanda bu kadar kotu olmasa bunun forma yuzu gormesi imkansiz. 6 numarada sırıtıyor bu kesin. Cunku cok zayif kaliyor. Topu calmasi iyi ama baski yediginde bir o kadar kolay dagiliyor. 8'e koyarsan bu seferde Lemina hucumda etkisiz kaliyor. Omer duran toplari en iyi kullana eleman oldugundan onu da kesemiyorsun. Luyindama ya da Ahmet yeterli olsa belki Donk on libero oynayacak o zaman Lemina-Omer/Seri ikilisi daha iyi olur. Bu adamla vakit kaybetmemeliyiz bence. Daha istikrarli bir oyun oynayamazsa sezon sonu gitsin.

Ezbere yorum yapılıyor yine skora göre.. Seri olmasa ligin 2 yarısi oynadığımız pas oyununun yarısını oynayamazdık.. Adamın yaptığı iddaa edilen penaltı da penaltı falan değil tamamen uydurma..
Ligin ilk yarısi ligde toplasan 6-7 maça cıktı bu adam çoğu maçta kullanılmadi bile..Düzenli oynamış olsa kesinlikle çok daha fazla puanda olurduk..
.

Kötü değildi lakin bence iyi de değildi bu sefer. Kesinlikle geriden oyun kurması gereken oyuncu budur. Lemina sağ iç oynamalı Ömer sol iç bu da 6 numara olmalı.

Lakin penaltı pozisyonundaki o gereksiz hareketinden dolayı aldığımız maçı verdi. Orada öyle kontrolsüz girilmez. 2 maç iyi oynadı ya bu maçta illa saçmalayacak.

penaltı pozisyonunda düşüncesizce davrandı. pozisyon zaten ölü, hareket yok, tehlike ihtimali çok düşük.

ceza sahası civarında o tip müdahalelerden kaçınmalı savunmacılar.

İyiyi kötüyü geçtim karşısında herhangi bir oyuncu varken nasıl bu kadar aciz kalıyor aklım almadı.. Bee kardeşim kaç yıllık profesyonelsin hiç mi ömrü hayatında çalım atmadın rakibin üstüne gitmedin adam gözüne ışık tutulmuş tavşana dönüyor.. Oyunumuzu çok rahatlattı kesin ama defosu çok fazla maalesef nedense premier ligde bu kadar dikkatimi çekmiyordu defoları ben seri seri diye kıvranırken Hayri ısrarla beğenmediğini söylüyordu.. Şu an daha iyi anlıyorum kendisini cidden çok keskin bir oyuncu

Rıza çalımbay bu maçta seri ye önlem almasına rağmen yine de fena top oynamadı. Yakınında hep bir sivaslı futbolcu bulundurdular ve top ayağına gelmeden bastılar. Yine de iyi oynadı diyebilirim...

İki farklı Seri var sahada bu sezon birincisi yüzü rakip kaleye dönük pas dağıtan takıma maestro olan gerçekten Afrikalı Xavi diyebileceğimiz Seri, İkincisi de yüzü kalemize dönük baskı yiyen saçma sapan top kayıplarıyla bizi çıldırtan Seri

Bencede iyi oynadı hatta 2 kişi ile pres yaptılar sürekli. Bu ülkede şuan geriden o prese rağmen bu kadar iyi oyun kurabilen bir oyuncu daha yok. Herkes oyunumuzun geliştiğini kabul ediyor ama seriyi bir türlü kabul edemiyor. Bir kaç maçtır hatta 2-3 senedir ben takımı ilk kez top oynarken görüyorum inş böyle devam ederiz.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt