#6 Jean Michaël Seri - Sayfa 143 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İyiyi kötüyü geçtim karşısında herhangi bir oyuncu varken nasıl bu kadar aciz kalıyor aklım almadı.. Bee kardeşim kaç yıllık profesyonelsin hiç mi ömrü hayatında çalım atmadın rakibin üstüne gitmedin adam gözüne ışık tutulmuş tavşana dönüyor.. Oyunumuzu çok rahatlattı kesin ama defosu çok fazla maalesef nedense premier ligde bu kadar dikkatimi çekmiyordu defoları ben seri seri diye kıvranırken Hayri ısrarla beğenmediğini söylüyordu.. Şu an daha iyi anlıyorum kendisini cidden çok keskin bir oyuncu
EPL döneminde genel olarak vasat altı kalmış ama Nice dönemine nazaran.

Dünkü maç çok abartılıyor Lemina 2 tane çok ciddi top kaybetti defansta, onlar gol olsa onu mu eleştirecektik?

2 tane net pozisyon hazırladı; Feg atsa zaten maç bitecekti. Penaltı da çok ortada bir top yani.

EPL döneminde genel olarak vasat altı kalmış ama Nice dönemine nazaran.

Dünkü maç çok abartılıyor Lemina 2 tane çok ciddi top kaybetti defansta, onlar gol olsa onu mu eleştirecektik?

2 tane net pozisyon hazırladı; Feg atsa zaten maç bitecekti. Penaltı da çok ortada bir top yani.

Bence serinin sorunu tıpkı belhanda gibi kafası gidip geliyor.. Tabi çok daha yetenekli o ayrı.. 1 dk önce muazzam ara pası atan adam 1 dk sonra 2 metreye hatalı pas atıyor..
Leminanın sakatlıktan çıkmasına bağlıyorum hoca da fark edip çıkardı 2.yarı.. Normalde o da seviyor riskli oynamayı zaman zaman hataları var ama artıları o kadar fazla ki görmezden geliyoruz.. Serinin de artıları bu kadar fazla olsa onu da biraz daha hoş görebiliriz.. Zaten taraftarın seriye bakış açısı da çok değişti ilk yarıya göre formu arttıkça biz de güvenmeye başlıyoruz..

Bence serinin sorunu tıpkı belhanda gibi kafası gidip geliyor.. Tabi çok daha yetenekli o ayrı.. 1 dk önce muazzam ara pası atan adam 1 dk sonra 2 metreye hatalı pas atıyor..
Leminanın sakatlıktan çıkmasına bağlıyorum hoca da fark edip çıkardı 2.yarı.. Normalde o da seviyor riskli oynamayı zaman zaman hataları var ama artıları o kadar fazla ki görmezden geliyoruz.. Serinin de artıları bu kadar fazla olsa onu da biraz daha hoş görebiliriz.. Zaten taraftarın seriye bakış açısı da çok değişti ilk yarıya göre formu arttıkça biz de güvenmeye başlıyoruz..
Bence Lemina da laubali, Başak maçındaki hatası yüzünden hem seri gitti hem rakibe 3 puan verdik.

Defansta top kaptırma işini de yapıyor arada, ki bunları da anormal karşılamıyorum defosuz olsa bizde işi ne.

İyiyi kötüyü geçtim karşısında herhangi bir oyuncu varken nasıl bu kadar aciz kalıyor aklım almadı.. Bee kardeşim kaç yıllık profesyonelsin hiç mi ömrü hayatında çalım atmadın rakibin üstüne gitmedin adam gözüne ışık tutulmuş tavşana dönüyor.. Oyunumuzu çok rahatlattı kesin ama defosu çok fazla maalesef nedense premier ligde bu kadar dikkatimi çekmiyordu defoları ben seri seri diye kıvranırken Hayri ısrarla beğenmediğini söylüyordu.. Şu an daha iyi anlıyorum kendisini cidden çok keskin bir oyuncu

suan iyi heis :D allah bozmasin lakin p ligde boyle herifleri 2 macta tokatlayip yedege koyuyolar bi de seri dayinin 8 degil 6 oldugu da percinlendi sanirsamki

Seriyi değerlendirirken önce çevresindeki oyuncu profillerine dikkat etmemiz lazım. İlk devredeki kanser oyunumuz da seriyi çok eleştiren biri olarak, sprinter oyuncularla ve dinamik bir takımda neler yapabileceği, ne kadar önemli olduğu ortaya çıktı. Gerçekten Regista nedir oynarken öğretiyor. Leminayı hala iki stoper arasında oynatmaya devam edersek yazık olacak. Seri oyunu 360 görebilen bir oyuncu olduğu için topu daha geriden almalı. Lemina sağ iç olarak ne kadar başarılı olur bilmiyorum ama, gerekirse Belhanda sağ iç kullanılmalı ve Seriye özgürlük tanınmalı. Ne yazık ki iki merkez Lemina - Seri oynayınca pozisyonlar birbirine giriyor ve oyuncular saçmalıyor. Ya da Lemina resmen 3. stoper gibi oynuyor ve ileride hiç faydalanamıyoruz.

Yetersiz. Hic bir sekilde fark yaratmadigi gibi gereksiz yere ceza sahasinin onunde her baski yediginde aha golu yedik dedirten carpik bacakli bir tip. Onu bos olucak ta kontraya cikicaz da forvetlere ara pasi atacak ta oh hooo halamin biyiklari olsa...

Feg'e salamadigi net bi tip haricinde normal seri. Lemina varken kendi iyi yaptığı isleri yapamadigi icin kötü gorunuyor. Lemina da bunun iyi yaptiklarini yapamadigi icin top cikaramiyoruz

Seri bence 6 numara oynamalı. O 6 oynayınca daha iyi geriden çıkıyoruz. Gerekirse Lemina 8 oynasın. Bu maç iyiydi. Lakin 2-3 pozisyonda içeri kaçabilecek oyuncuları görmedi.

Üst Alt