#6 Jean Michaël Seri - Sayfa 157 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
seneye kadromuzda bulunması gereken, mevcut kadrodaki ender futbolculardan bir tanesi fakat kalacağını veya alabileceğimizi zannetmiyorum.

Abartmiyorum, Barcelona'da oynar ama bizde Barca kadrosu yok. Bugun birine aninda pas verdi ama verdigi adam topu 5 6 saniye geveleyince Seri'nin verdigi hizli pasin anlami kalmiyor. Adamda 8 goz oldugu kesin ama tek basina hic anlami yok. En iyisi orta sahada kora kor mucadeleci birini almak.

kesinlikle alınmamalı.
Barcelonanın kapısından içeri giremez.
hız yok, güç yok, şut yok, bire birde hiç adam geçmez.6 numarada olması gereken hiçbir özellik yok.Ama sağa sola iyi topu veriyor diye altı numara oynuyor.
ne olacak boşuna göndermiyorlar..Seride aynı leminada..Leminada sakatlık problemi olmasa buralara gelmezdi.

Trabzon maçında Feghoulinin beyinsizce yediği kart adamın ayarlarını bozdu. Sinirlenip kötü oynamaya başladı. Kart görmek için çabaladı. Saldı kendini Feghouliden sonra. Yoksa hala takımın en klas topçusu

Tekrar kiralanmalı

şampiyonlar ligine gidemediğimizden alınmayacakmış. eğrisi doğrusuna denk gelmiş resmen
bir maç iyi oynar, 5 maç 3.lig ayarı topçular gibi pas hataları yapar. bu sene ne geldiyse başımıza bu tip oyunculardan geldi zaten

Berbat oynadi ama tek suclu kendisi degildi cok duragan bir hucum hatti var taktik anlayis mi bilmiyorum ama seri'nin riskli, uzun paslar atmasina da izin verilmiyor sanki

Hucumdaki fizik gucumuz iyi olmadigi icin bu tarz toplar yerine topa sahip olmaya calisiyoruz galiba

Beni son zamanlarda bu kadar hayal kırıklığına uğratan adam olmamıştı.

Gerçekten çok garip, bir insan ortasaha da oynayıp bir tane top kapma veya ikili mücadele kazanamaz mı? Kazanamıyor valla...

Selçuk'tan tek farkı top bizdeyken pasları istediği yere atabilmesi. Onun dışında hiç bir fark yok. Selçuk oynasın demek istemiyorum fizik kalitesini anlatmaya çalışıyorum.

Üst Alt