6 Maç = Minimum 13 Puan - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

6 Maç = Minimum 13 Puan

Ben eğer Başakşehir'le Alanya'yı yenip 2'de 2 yaptıktan sonra Beşiktaş'la 100 maç yapsak 99'unda kaybetmeyiz diyorum...

3 Hafta sonra muhtemel puanlar
GS 66
Başakşehir 63
Fenerbahçe 63
Bjk 62

Şu 3 hafta o kadar önemli ki yap 3te 3 yolun yarısını geç. Bu arada Fener’in şampiyonluk şansı çok zor 6da 6 yapacak 72 yapıyor sadece Başakşehirle eşit puan olurlarsa şampiyon oluyorlar bu da çok zor bi ihtimal. 73 puanı gören takım kesin olacaktır.
Benim görüşüm Beşiktaş bizim maçta havluyu atar.
Başakşehirin bizim maç dışında bir puan kaybı var ama hangi maç olacak bu onu kestiremiyorum. İnşallah erken gelir bu puan kayıpları.

içerde bu tinercilere yenileceksek tff puanımızı silsin 6. olalım ne diyonuz ya

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başakşehirin bizim maç dışında bir puan kaybı var ama hangi maç olacak bu onu kestiremiyorum. İnşallah erken gelir bu puan kayıpları.

Bizden sonraki hafta evinde Kayseri ile oynayacaklar. Sumudica bunlara bir sürpriz yapar mı acaba ya eski golcümüz Umut Bulut'da ayrı bilenecektir bu maça..

Ama bir sonraki hafta Başakşehir kesin puan kaybedeceklerdir. Osmanlı deplasmanında berabere kalacaklar diye tahmin ediyorum ve o hafta biz de Beşiktaş'la oynayacağız...

Gençler deplasmanında kesin puan kaybedeceğimizi düşünüyorum bu arada.
Hesap çok doğru olmuş puan kaybında hem 13 ün altında kalıyoruz hem şampiyonluk gidiyor
Şaka maka iyi tahmin oldu, konuyu açarken puan kaybı olacak iki maçı da Fener ve Gençler olarak görmüştüm.

İnşallah yanılmayız.

Gençler deplasmanında kesin puan kaybedeceğimizi düşünüyorum bu arada.
Hesap çok doğru olmuş puan kaybında hem 13 ün altında kalıyoruz hem şampiyonluk gidiyor
Şaka maka iyi tahmin oldu, konuyu açarken puan kaybı olacak iki maçı da Fener ve Gençler olarak görmüştüm.

İnşallah yanılmayız.
Fitili bugün ateşlediğimizi düşünüyorum deplsman fobisi mobisi dinlemeyiz gibi

Ceza sahasına oyuncu sokamıyoruz ve bu çok sinir bozucu bir durum.

Buna bir hal çare bulmak lazım.
Bence bunun sebebi orta sahadaki oyuncuların hepsinin topu bir tık geride almak istemesi. Gomis çok yalnız kalıyor. Ara ara rodriguez ile feghouli geliyor. Bunu aşmak için Belhandayı daha öne atabilir hoca. O zamanda arkadan top çıkarırken sıkıntı çıkıyor.

Ceza sahasına oyuncu sokamıyoruz ve bu çok sinir bozucu bir durum.

Buna bir hal çare bulmak lazım.
Bence bunun sebebi orta sahadaki oyuncuların hepsinin topu bir tık geride almak istemesi. Gomis çok yalnız kalıyor. Ara ara rodriguez ile feghouli geliyor. Bunu aşmak için Belhandayı daha öne atabilir hoca. O zamanda arkadan top çıkarırken sıkıntı çıkıyor.
Yok sıkıntı kanatlarda, Feg ile Garry daha çok girmeli.

İlk yarı mesela Clichy açtı Visca aldı ya onu sezon başından beri biz yapamadık herhalde.

Alanya kro ümitin takımı gibi 10 kişi geriye gömülen bir takım değil.Bu sebebten daha çok pozizyona gireceğimiz kesin.Ama hücümlarıda gençlerin 2 tık üstü.Bu maçı almalıyız artık puan kaybı lüksümüz yok.Karga maçına puan olarak önde girersek o gazla gömeriz o loser takımı zaten.Başakın antalya ve osmanlı deplasmanlarından 1 ine takılacagını düşünüyorum.5 maçta 1 beraberlik hakkımız daha var gibi.Tabi kargaları yenmek şartı ile.

Üst Alt