6 Maç = Minimum 13 Puan - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

6 Maç = Minimum 13 Puan

Bu arada dünkü maçla ilgili bir kaç kelam edelim.

1. Deplasmandasın ve tek oyun mantığın kanat ortaları artı sıfıra inmelerle pozisyon bulmak üzerine. Lakin ceza sahasına santraforun bile girmiyor, içeride max 2 kişi oluyor.

2. Rakip fazlasıyla kapanıyorsa emniyet sibobu olarak iki adam bırakırsın, kalanlarla yarım ay kurup set hücumuna dönersin. Tudor - Bursa maçındaki stil.

3. Bu tarz maçlarda Sinan gibi oyuncular iş yapmaz, çözemezler rakibi kolay kolay. Ereni alırsın yine bol bol adam sokup orta açarsın.

4. Belhanda ve Feghouli odaklı hızlı verkaçlarla ceza alanına girmeye çalışırsın.

Biz yanlış üstüne yanlış yaptık, rakibi çözecek hemen hiç bir şey de yapmadık, bu oyunla oynayan üstüne 7 deplasman maçını kaybeden takımın pek şampiyonluğu hakettiğini düşünmüyorum artık.

Ha 16 puanla şampiyon oluruz orası ayrı ama o 16 puan gelir mi sanmıyorum artık.

Bu ne?
Orada ihtimal belirtiliyor kesin yargı değil.

Ayrıca herkes ağlarken şampiyon olacağız diyen de bendim. 6 maçta 13 puan demişim 13 almışız, puan kaybedilecek maçları dahi yazmışım, ne kinci ve kıskanç bir herifsin anlamak zor.

Orada ihtimal belirtiliyor kesin yargı değil.

Ayrıca herkes ağlarken şampiyon olacağız diyen de bendim. 6 maçta 13 puan demişim 13 almışız, puan kaybedilecek maçları dahi yazmışım, ne kinci ve kıskanç bir herifsin anlamak zor.

Hadi oradan

"ŞAMPİYONLUĞU HAK ETMİYORUZ!" demişsin. Sen nasıl bir Galatasaraylısın!

16 Puan alacağımıza da inanmamışsın; ihtimal vermiyorum demişsin. Devam edeyim mi yer imlerini karıştırmaya, ipliğini pazara çıkarayım mı Keramettin TANRIVERDİ!

Hadi oradan

"ŞAMPİYONLUĞU HAK ETMİYORUZ!" demişsin. Sen nasıl bir Galatasaraylısın!

16 Puan alacağımıza da inanmamışsın; ihtimal vermiyorum demişsin. Devam edeyim mi yer imlerini karıştırmaya, ipliğini pazara çıkarayım mı Keramettin TANRIVERDİ!

Hak etmiyorduk o maça kadar, hak etmemizin hatta kazanmamızın tek yolu da yine benim dediklerimi yapmaktı, yaptık mı yaptık, senin gibi sempatizanlarına ve Fenerlilere de koyduk mu koyduk.

Orada "bu oyunla" ifadesi de var ama işte, anlayana.

Hak etmiyorduk o maça kadar, hak etmemizin hatta kazanmamızın tek yolu da yine benim dediklerimi yapmaktı, yaptık mı yaptık, senin gibi sempatizanlarına ve Fenerlilere de koyduk mu koyduk.

Orada "bu oyunla" ifadesi de var ama işte, anlayana.

Senin yaşın kadardır Galatasaray aşığıyız biz KTV. Seni defalarca uyarmama rağmen sen hiç tereddüt etmeden hala Galatasaraylılığıma laf ediyorsun! Ayıptır!

2016-2017 de 64 puanın 63’ünü Anadolu’dan alıp, derbilerde 1 puan alınca 4. olduk.

2017-2018 de Anadolu’dan 64 derbilerde 11 puan alınca şampiyon olduk.

Dün de dedim 2016-2017 takımı Bruma,Sneijder,Podolski,Rodrigues gibi bir hucüm hattına sahipti ama defansta Semih-Hakan/Ahmet bekte Carole ve orta sahada Selçuk-Tolga/Josue oynayınca koptuk.

Tolga ve Serdar sakatlanmasa, adam gibi bir bek oyuncumuz olsa en azından Carole yerine. Bir de yedek forvet olsa elimizde o takım da şampiyon olurdu.

Aslında Donk’u bile kullanmayı akıl edemedi teknik ekiplerimiz. Selçuk-Donk ile maçlar kazandık bu sene.

İçerdeki ts,Başak,Karga maçlarını alırsak yolun 100 de 80 ni geçmiş oluruz.Açıkçası Gençler, Alanya maçlarından 4 puan alırız gibi geliyor.Fenere yeniliriz.Gençler ve alanyadan 6 çıkarırsak içerde ts,başak,karga maçlarında 1 beraberlik hakkımız olabilir.53 puanımız var.13 alsak 66 olur.Sonraki maçlarımız akhisar deplasmanı malatya içerde gözgöz deplasmanı.Buradan 7 çıksa 73 puan bizi rahat şampiyon yapar.

Rahat olmasa bile puan olarak 73 şampiyonluk puanı demekti bana göre.Haşortmanlı yada filozofun 72 limitinin üstüne çıkacağını düşünmedim hiç.

Üst Alt