6 Milyon'a Gomis'i Satan Gerizekalılar! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

6 Milyon'a Gomis'i Satan Gerizekalılar!

Mr. Cengiz ve Albayrak mutlu musunuz ? Santraforsuz ve stopersiz GS dan?

Aaa mutlusunuz tabi Gomisten 6 milyon kazandik!!! Nasil bir kafaya sahipsiniz eyyy yönetim?

Burada Melo gittiginde, Sneijder gittiginde, Gomis gittiginde gobek atan sözde GS lilar ne kadar iyi oldugundan bahsediyordu!

Yonetim de 6 milyona Gomisi yollamaktan cok mutluydu milet josef malını 12 ye yollarken !!

Santraforsuz sezona baslayarak intihar etti yonetim.

Sonra maiconu da yoladilar ama evrak yetismediginden kaldi ama guvenilmedigini acikca gordugunden iplemeden oynamaya basladi.

Simdi bazi ifb sempatizanlari GSC forumda FT ye salliyor. FT olmasa ne gecen sene sampiyon olurduk ne 40 milyon kazanirdik.

Eger bu sene de 1 sansimiz varsa o da FT sayesinde olacak. Yoksa stoper ve Santrafor almadan koca GS ı sezona baslatan yonetim sayesinde degil!

Tek sansimiz FT.

6 milyona Gomisi satan gerizekalilara karsi tek sansimiz FT nin arkasinda durmak!!

Ftden habersiz wcye gidemez bu yönetım gomisin satılmasında ftnin payı yok demek sadece ftcilerin aklına gelir. Hadi bakalım simdi hocayı burdan aklayın

Melo ve Sneijder ihanetleri ile eşdeğerdir. Tez vakitte bu yönetimin ipi çekilmeli. Buraya kadarmış. Gerekirse kiralık miralık birilerini bulacaksın ve takımı stopersiz ve özellikle santraforsuz bırakmayacaksın. Bunun bedelini birileri ödemeli. Yerlerine vizyon sahibi akıllı adamlar gelebilirse eğer gerekirse FT de bedel ödemeli. Biz Galatasaray'ız, vasata tahammül etmeyiz.

Hadi g.tünüz yiyorsa gidin fb maçını da kaybedin, kaybedin de göreyim boyunuzun ölçüsünü...

Şampiyonluk bu hamleyle satıldı bakalım şampiyonluğu geri alabilme şansımız olursa ne kadara geri alınacak.

Geçen sezon devre arası Ndiaye satıldığında da aynı şeyi yaptılar.

Tamam para lazım olabilir ama ya yerine adam alacan gerekirse ucuza falan sayısal eksikliğini kapatacaksın ya da sezon sonu satacaksın çocuk oyuncağı değil bu işler.

Yönetimi sene başında eleştirince hain oluyorduk şimdi millet yeni yeni görüyor ne kadar işbilmez olduklarını

Melo ve Sneijder ihanetleri ile eşdeğerdir. Tez vakitte bu yönetimin ipi çekilmeli. Buraya kadarmış. Gerekirse kiralık miralık birilerini bulacaksın ve takımı stopersiz ve özellikle santraforsuz bırakmayacaksın. Bunun bedelini birileri ödemeli. Yerlerine vizyon sahibi akıllı adamlar gelebilirse eğer gerekirse FT de bedel ödemeli. Biz Galatasaray'ız, vasata tahammül etmeyiz.

Hadi g.tünüz yiyorsa gidin fb maçını da kaybedin, kaybedin de göreyim boyunuzun ölçüsünü...

Öyle bir yönetici profili Türkiyede yok.Ne kadar vizyonlu desekte saçmalamadan gitmiyorlar.Bizim aslında futbolcudan çok futbolu bilen yönetici yetiştirmemiz lazım.

Hep aynısını söylüyoruzda hadi satarsında nasıl b planın olmadan satarsın bu nasıl özgüven sampiyonlar liginde oynayacak takımı forvetsiz bırakmak

33 yaşındaki oyuncunun 6 milyona satılmaması geri zekalılık olurdu yerinin dolmaması ya da yönetimin genel olarak çapsızlığı ayrı muhabbet.

bu günlerin geleceği belliydi

yedek olarak bile sorguladığımız oyunculara şimdi muhtaç kalıp maç kazandırmasını bekliyoruz

Olur mu büyük başkan diyen ergenler gelip küfür eder ama cezayı sen alırsın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hep aynısını söylüyoruzda hadi satarsında nasıl b planın olmadan satarsın bu nasıl özgüven sampiyonlar liginde oynayacak takımı forvetsiz bırakmak

Benzer hamle adnan polat denen vatandas tarafindan yapilmisti!!

Mondragon zam istedi diye yolladi akli evvel!

Sonra kaleye Aykut ercetin ve orkun usak gecti !.

Aykut steauyu eleyip cl ye girecekken maci, turu ve milyonlarca euroyu rakibe birakmisti!!

Biz de CL de bu turu gecip bi extra 10-15 milyonu cebe indirecekken malesef hem ondan hem de yeni bir sampiyonluktan olucaz !!

Same shit, different idiots!

son gun selezniov ve vagner love gibi adamlar geldi masaya yonetim teknik kadro ortak sıçış.
bunlari birbirinden ayirmamak lazim

Üst Alt