#3 Patrick van Aanholt | PSV'de Kiralık - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cunku PvA ileri cikmak istemiyor Kerem varken, cunku top kayiplarinda Kerem adamini defansa kadar kovalamiyor ve PvA bunu bildigi icin ileri fazla cikmak istemiyor Kerem varken. Orada ciddi bir sorun var macin ilk yarisinda sol taraftan bir atak bile yaptigimizi hatirlamiyorum. Kerem ve PvA uyumsuz.

Adam Kerem'e pas vermemek için 40 metrede kaleye vurup, atak bitiriyor.

acayip gevşek bi topçu, babelin hemşerisi ve kankası ne de olsa. bu kaçıncı maç dikkat ediyorum neredeyse her maç fütursuzca bölgesini boşaltıyor ve her seferinde yürüyerek dönüyor. saha kenarındakiler de izliyor bizim gibi. bukadar taktik disiplinden uzak hareketlere nasıl izin veriliyor aklım almıyor.

acayip gevşek bi topçu, babelin hemşerisi ve kankası ne de olsa. bu kaçıncı maç dikkat ediyorum neredeyse her maç fütursuzca bölgesini boşaltıyor ve her seferinde yürüyerek dönüyor. saha kenarındakiler de izliyor bizim gibi. bukadar taktik disiplinden uzak hareketlere nasıl izin veriliyor aklım almıyor.

Yatmak için geldiği çok belli zaten. Bir kaç maçta kendini gösterir o kadar.
Diğer taraftaki de aynı kafada ama onun futbolculuğu da sıfır.

Kayseri'yi gider yeneriz yine takımın tecrübeli ağabeyi olur. Marsilya maçı gelir belki yeniliriz dünyanın en kötü beki olur. Sonra ligde yeneriz yine süper olur. Bu toplumun anlık reaksiyonlardan sezonluk analizler saçmasını sürekli okumak çok yorucu.
Ovvv o zaten bizim forumun vazgeçilmez özelliği

Bugün yeni transferlerimize halile, berkana
"At bunu çöpe" " Bu tutmaz " " Bunun oynayacağı bu kadar olur işte"
Vs vs vs

Tonla yorum(!) yapıldı futbol profesörleri tarafından

Yine diyorum burası katar ligi değil sen de Marcelo değilsin. Ne bu ligi ve takımı ciddiye almayan tavırlar falan, ne sanıyorsun kendini. Bu takımda real madrid artı barcelona forması giyen Hagi forma giydi. Bu takımda senin geldiğin ligin en efsane isimlerinden Drogba forma giydi. Haddini bil doğru düzgün topunu oyna. Yok takımı ve ligi ciddiye almana rağmen böyle oynuyorsan futbolunda problem vardır. Bunu üç yıllık almak hataydı sanırım, muhtemelen transfer listemizin sonlarında idi, mecburiyetten alındı gibi duruyor.

Çözemediğim bi dengesizlik var ama onu da çözecek isim hoca. Yararlı topçu, bazen hücumda çok ekstra işlere giriyor biraz daha basit oynasa makine gibi işletir kanadını. İkili mücadelelerini de beğeniyorum, fizik olarak üstünlük sağlıyor karşısındakine. Takım savunmamız oturunca bence daha efektif hale gelecek. Şu an takımdaki kimse zaten ne yaptığını bilmiyor. Hoca daha fazla kafa patlatmalı oyun düzenimize

Terim'in defanstan pasla çıkma merakından dolayı PVA yerine acaba Riera gibi oyun kurabilen bir bekimiz olsa acaba daha mı iyi olurdu diye düşünmüyor değilim. Gerçi öyle bir sol bek de bulmak zor.
Pva da pasla çıkma konusunda kötü değil ama henüz oturan bi oyun alışkanlığımız yok. Sahadaki herşey futbolcuların insiyatifinde. Bu da zamanla oturacak bir şey malesef. Değişimler sancılı oluyor ve malesef kasıma kadar zaman zaman acı çekeceğiz

Üst Alt