#3 Patrick van Aanholt | PSV'de Kiralık - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bi futbolcuyu 2 maçta silmemek gerektiği düşünürdüm hep ama bu herifi izlediğim 2. maçta tam bir facia olduğu kanısına vardım çünkü aynı maç içinde 5 yaşındaki çocuk zekasına defalarca kez döndüğünü şaşkınlıkla izliyorum her seferinde.

Adam soldan girip atabileceği en kötü yere attı pası. Arkaya atsa yine goldü. Kalktı rakibe verdi pası.
Kötüydü. Hatta son maçlarda hep kötü.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Babel*2 geldiğinden beri diyorum. Bu adamı oynayabileceğin 2 yer var ya orta sahada sol orta yapıp pas istasyonu yaparsın yada defansı boşver sen ofans oyna artık kanat forvetsin dersin 3. Bir alternatifi yok.

Ceza sahası arkasına kaçırırsan onyekuru gibi performansı da alırsın, herif istediğinde vitesi artırıyor ama şu anda pek sallamıyor kasmıyor gibi.

Babel*2 geldiğinden beri diyorum. Bu adamı oynayabileceğin 2 yer var ya orta sahada sol orta yapıp pas istasyonu yaparsın yada defansı boşver sen ofans oyna artık kanat forvetsin dersin 3. Bir alternatifi yok.

Ceza sahası arkasına kaçırırsan onyekuru gibi performansı da alırsın, herif istediğinde vitesi artırıyor ama şu anda pek sallamıyor kasmıyor gibi.
ya kassa ne olacak
oyun zekasi yok karar verme leş

Maçta bir ara orta saha da dolanıyordu. Bu seviyeye gelmiş birinin maçta konsantrasyon kaybı af edilir değil. Zaten bunun yüzünden 2. golü yedik.

ya kassa ne olacak
oyun zekasi yok karar verme leş
Tamam işte bunu oynanacağın yer ofansif kanat girsin vursun yada tekniğiyle ortada top dağıtacak koşmak istemediği maçlardaki bunu yapıyor bakıyor ortada topu dağıtacak adam yok adet olarak üstünlük sağlama adına herif ortaya geçiyor.

Robot gibi çizgilerini çekip ne yapacağını söyleyeceksin yapacak öbür türlü siz tecrübelisiniz çıkın oynayın dersen bu takımdan bir bok olmaz.

Yalniz 2.yari fenerbahce adami durduramadi .Kendi kendini durdurdu sadece 3 tane net asist yapabilirdi.2sini bizimkiler harcadi .Digerini kendi.

2 orta yaptı diye millet övmüş.bi kere adamda oyun disiplini denen şey yok.sahada kafasına göre takılıyor.taç atışlarını bile beceremiyor rakibe atıyor çoğunu ben ne diyeyim.
Yazık günah 3 sene 6 milyon buna gömeceğine o kadar para harcadık 3-3,5milyon daha verio solbeke potansiyelli birini alsaydık.en azından elimizden çıkarma şansımız olurdu

Üst Alt