6. Sezon | Borussia Dortmund - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

6. Sezon | Borussia Dortmund

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Arsenal | Victoria Concordia Crescit | 5. Sezon

Bu arada 2012 oynuyorsun değil mi? Ramsay in özellikleri nasıl 2012 de? Ben daha ikinci sezonu bitiremediğim için işten güçten benim takıma göre her oyuncu 5 yıldızlı dünya starı :) ( Bu arada Bradford um npower lig 1 e yükseldi ve 20. haftada 6 puan farkla zirvede :) )

Bu arada 2012 oynuyorsun değil mi? Ramsay in özellikleri nasıl 2012 de? Ben daha ikinci sezonu bitiremediğim için işten güçten benim takıma göre her oyuncu 5 yıldızlı dünya starı :) ( Bu arada Bradford um npower lig 1 e yükseldi ve 20. haftada 6 puan farkla zirvede :) )

Takımın en iyilerinden Ramsey :) Tsigalko'ya göre bişey kalmadı ne yazık ki :D Bir efsaneydi onla beraber olmak :) Az halay çektirtmedi bize

Can Farnborough ne durumda pinti başkanları muradına ermiştir.:D

Fikstür ve puan durumu. Şampiyonlar Ligi'nde ikinci turda Barcelona'ya kaybettik. 2 maçta 6 şut çektiler 5'i gol oldu :D

Ligin bitmesiyle istifa ettim. Artık boştayım.

Cevap: 6. Sezon | Borussia Dortmund

İlk sezon sonunda bu an durumu ve ilk sezon transferleri. Yeni bir jenerasyon yakalayıp Avrupa'nın en büyüğü olmaya çalışacağız.

İlk sezon sonunda bu an durumu ve ilk sezon transferleri. Yeni bir jenerasyon yakalayıp Avrupa'nın en büyüğü olmaya çalışacağız.

2011 de alman ligi çok zevkliydi. Alman ligindeki takımların alt yapılarını çok iyi yapmışlar çok yetenekli adamlar çıkıyordu. hala öyleyse sıkıntı yaşmazsın amacına ulaşmakta.

2011 de alman ligi çok zevkliydi. Alman ligindeki takımların alt yapılarını çok iyi yapmışlar çok yetenekli adamlar çıkıyordu. hala öyleyse sıkıntı yaşmazsın amacına ulaşmakta.

3-4 tane yetenekli oyuncu var. Ben de alıyorum bulduğumu. O yüzden yeni bir jenerasyonla başarı yakalamak istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt