6. Sezon | Borussia Dortmund | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

6. Sezon | Borussia Dortmund

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sam_2708.jpg

Logomuz

Farnboroughfc-logo.jpg

Stadımız​

farnborough.jpg

Kadro, transfer ve hazırlık maçları birazdan.​

Cevap: F.C Farnborough | İlk sezon | Blue Square Bet South

Uzun soluklu ve başarılarla dolu bir kariyer olmasını dilerim bol eğlenceler : )

Teşekkürler. Güzel bir hazırlık dönemi oldu. Kimseyi yollamadım, alabileceğim bütün oyuncuları almaya çalıştım.

Fikstürümüz ve hazırlık maçları :

farnboroughfixturesfixt.png

Kadromuz :

farnboroughsquadplayers.png

Ve transferler :

farnboroughtransfershis.png

Teşekkürler. Taktiğimiz ve ligdeki ilk 3 maçımız.

Takımı sırtlayan adam :

Savunmada sorunlar belirdi, hızlı forvetlere karşı etkisiz kalıyoruz.

Başarılar dileyeceğim ama takımın renkleri beni uyuz etti :)

İki maç tökezledik, forvetimiz susunca duraksıyoruz. Yediğim gollerin hepsi jeneriklik.

Benimde kullandığım taktik genelde bu oluyor. Ama ben ikili forvet hastası olduğum için ve genelde İngiliz sistemi 4-4-2 üzerinde kurulduğu için şimdilik 4 defans 2 MC 2 AML ve AMR ve 2 ST şeklinde oynuyorum. pres yapan kısa toplarla hücum eden bir sistemle oynuyorum.

Senin taktik İngiltere liginde nasıl pek bilmiyorum ama İspanya liginde mükemmel sonuç veriyor.

Benimde kullandığım taktik genelde bu oluyor. Ama ben ikili forvet hastası olduğum için ve genelde İngiliz sistemi 4-4-2 üzerinde kurulduğu için şimdilik 4 defans 2 MC 2 AML ve AMR ve 2 ST şeklinde oynuyorum. pres yapan kısa toplarla hücum eden bir sistemle oynuyorum.

Senin taktik İngiltere liginde nasıl pek bilmiyorum ama İspanya liginde mükemmel sonuç veriyor.

Arsenal kariyerimde denedim. Görünürde tek forvet ama sağ ve soldaki oyuncuların da gole katkısı oldukça yüksek. Cavani sol kanatta 66 gol attı bir sezonda. Gervinho da 34 golle tamamladı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt