#6 Tolga Ciğerci - Sayfa 191 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Daha once de yazdim. Tam bir yetenek fukarasi. Bir de karakter yoksunuymus demekki. Millet boyle oyunda amelelik yapan oyunculari 300/400K'ya buluyor. Biz gittik beles Delaney'i birakip bu futbolcu demeye bin sahit isteyecek herife 3M bonservis + 2M yillik domaldik.

Terim: "Oyuncu benim üstüme çıkarsa sıkıntı olur. Ben onlara güveniyorum, onlar da bana güveniyorsa iş kolay olur. Dursun Bey beni takdim edip, odadan ayrıldıktan sonra, ben çok çabuk şekilde kendimi tanıttım. O günden beri de bir daha toplantı yapmadım."

Tolga Ciğerci'nin kadroda olmamasıyla ilgili Terim: "Tolga'nın mukavelesinde; 'iki ayağında da problem var, zaman zaman dinlenmek zorunda' maddesi var. Ayağının ağrıdığını söylediğinde biz de antrenmana almadık. Yalnız kaçırdığınız bir şey var, Tolga bugün soyunma odasındaydı."

Aptal herif. Terim senin icin bir nimettir.

O nasil madde lan öyle??

Köy kulübü müyüz biz de kontratina böyle bir madde koyduran adami transfer ediyoruz?

Saka gibi ya. Yatacak yeriniz yok Dursun & Levent. Iki ayagi sorunlu olan adama 3 Milyon para gömdüler, 2 Milyon da yillik veriyoruz. Sonra bu kulüp niye borclaniyor diye kafa yürütüyoruz. Böyle salak salak isler yaparsan daha hala batmadigina dua etmelisin.

Göz göre göre ayağında kalıcı sorun olan yetenek fukarası ve karakter yoksunu futbolcu demeye bin şahit isteyecek bi şahısa 3M bonservis, 2M yıllık verdik lan. Aklıma geldikçe sinir krizi geçiriyorum.
Son yıllardar yediğimiz en büyük kazık Belhanda'yı saymazsak...

Ne zaman adini okusam, suratini görsem tüylerim diken diken oluyor. O golü atsa o lanet sahadaki seri bitecekti ve simdi tur atiyorduk.

Bir daha Galatasaray formasiyla görmemek dilegiyle. Israftan baska bir sey degil suna ödenen para.

Hoca fb maçından sonra üstünü çizmiş gibi bence doğru karar talibi varsa okutak

Allah o Dursun ve Levent'in belasini versin.

Su kazma ya yillik 2 Milyon € veriyoruz. Nasil elden cikaracagiz bunu hic bilmiyorum gercekten.

Tudor israrci olursa Udinese ye kakalayabiliriz belki ama onlar 1 Milyon bile vermeye yanasmaz muhtemelen hakli olarak.

Üst Alt