#6 Tolga Ciğerci - Sayfa 209 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben bugün baya bi eleştirdim hocayı.Ama sen tudorla alakalı yazdıklarını hep silmişsin sanırım bulamadım.Adam harcamada üstünüze yok:D
Neden sileyim ben tudoru iyiyken savundum hata yaptıgında elestirdim hatta fatıh hoca geldiginde destekledım herseye ragmen.

Şuan hatada ısrar eden sizlersiniz takım sezon başından beri kötü oynuyor bugun mu elestırdın?

Neden sileyim ben tudoru iyiyken savundum hata yaptıgında elestirdim hatta fatıh hoca geldiginde destekledım herseye ragmen.

Şuan hatada ısrar eden sizlersiniz takım sezon başından beri kötü oynuyor bugun mu elestırdın?
Takım kötü oynuyorsa tek sorumlu Fatih Terim değil.Adam 4 transfer istedi sezon başı yapılmadı.Fatih Terim değilde yerinde tudor olsa onuda savunurdum.Sen adamın istediklerini yapmıyorsan bu takım neden böyle diyemezsin.

Adamı kakalamadık ki, sözleşmeyi feshettikten sonra bedavaya aldılar. İyi feshettik dersen katılırım. 2milyon € alacağından 75k ya razı olup gitmişti.

D33-LqtXoAAjCFx.jpg

:red:

Üst Alt