#61 Göksenin Köksal (K)


Cevap: #4 Hüseyin Köksalaltyapıdan oyuncu cıkaralık inşallah gelecegin yıldızı olur hayırlısı olsun takımımız için
 
Cevap: #4 Hüseyin Göksenin KöksalGeoplin Slovan 47-76 Galatasaray C.C : Göksenin Köksal (21’, 2 ribaund, 5 asist, 2 top çalma, 5 top kaybı)

KK Helios Domzale 59-66 Galatasaray C.C : Göksenin Köksal: (31’, 5 sayı, 3 ribaund, 1 asist, 5 top çalma, 4 top kaybı)

KK Elektra 63-77 Galatasaray C.C : Göksenin Köksal: (22’, 3 sayı, 2 ribaund, 3 asist, 3 top çalma, 2 top kaybı)

Galatasaray C. C. 74 - Giants Düsseldorf 55 : Göksenin Köksal: (25’, 4 sayı, 1 ribaund, 1 top kaybı)Her maçta top kayıplarını azaltıyor.
 
Cevap: #7 Hüseyin Göksenin KöksalÇok büyük yetenek.İnşallah kendine iyi bakarda hem kendisine hem bize yazık etmez.
 
Cevap: #7 Hüseyin Göksenin KöksalYarın ki maçta Evren'in yokluğunda süre alacaktır. Oyunda bulunduğu sürede iyi savunmasını sürdürür umarım.
 
Cevap: #7 Hüseyin Göksenin KöksalDün aldığı süreyi çok iyi değerlendirdi, savunmada mükemmel işler yaptı. Çok güveniyorum Göksenin'e.
 
Cevap: #7 Göksenin KöksalLigdeki maçlarda şans bulacaktır kendisi. Şansını iyi değerlendirmeli, zaten alt milli takımlarda da iyi oynuyor ve şans buldukça da Oktay Hoca'nın yüzünü kara çıkarmıyor kendisi.
 
Cevap: #7 Göksenin KöksalYenilsekte maçın gizli kahramanlarından biri idi onun hakkındada birşeyler yazmak lazım, Oktay hocanın ısrar etmesi çok hoşuma gitti. Rakibe çok iyi baskı yapıyor. Üstelik çok kritik 2 üçlüğünüde unutmamalıyız.Top kapma + Asist + Üçlük ne ararsan hepsinden var. Oynamaya devam ettikce kendini geliştirecektir.Furkan,Göksenin acaba Orhun varken milli formayı görürmü ? Bence zor. İzzetinden vazgeçmez.Göksenin bu performansını sürdürürse Ömer Onan yavaş yavaş emekliliğe ayrılır.
 
Cevap: #7 Göksenin Köksal0/2 serbest atış attıktan sonra şut atmaya cesaret edemez demiştim içimden ama titremeden 3 tane 3 lük attı 2 si de girdi. Gerçekten çok iyi oyuncu olacak, süreleri hep böyle olmalı.
 
Cevap: #7 Göksenin KöksalYok gerçekten farklı diğer gençlere benzemiyor hiç, büyük oyuncu olacağı çok açık. Bir sonraki maçı Göksenin için iple çekiyorum
 
Cevap: #7 Göksenin KöksalGecen sene yarı final serisinde yaptığı savunmaya rağmen bile bu takımın %100 bir parcası diyemiyorduk kendisi için ama artık bu mactan sonra kesin bu takımın bir parcası. Yas grubundaki rakiplerine göre daha farklı yapıda bir oyuncu. Kendini geliştireceğini her halinden belli ediyor. Cok calısmaya devam etmeli.
 
Üst Alt