#63 Chuck Davis - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#63 Chuck Davis

lasme+chuck inanılmaz oldu,.önümüzdeki yıl kadroyu koruyup güclendiririz eurocup u alırsak.türk sporunun ilk ve tek imparatoru sayin ergin atamanin eseridir bunlar.hey yavrum heeyy.

İlk geldiğinde eski günlerinde uzaklaşmış dedim,ama herif süper oynamaya başladı.
Tam bir aslan!
Taraftarı da baya coşturuyor.

Koçum benim :)

Bu adam olmasa daha önce Bayern'e elenirdik. Zaten tek uzunla oynuyoruz , Lasme de doğal olarak her maç faul problemine giriyor. Chuck Davis net bir 5 numara olmamasına rağmen Lasme'nin kenarda olduğu dakikalarda rakibin uzunlarıyla iyi eşleşiyor ve Lasme'yi bir miktar da olsa koruyor faul probleminden.

Ligde Türk statüsünde oynayıp oynayamadığı hakkında bilgisi olan bir arkadaş var mı ? Açıkçası ben Caleb Green'e güvenmiyorum. İstikrarsız oyuncu ve sakatlıktan sonra çok kötü döndü. Ligde Davis türk statüsünde oynayabiliyorsa bizim için büyük avantaj olur. Türk statüsünde oynayamıyor olsa bile kesinlikle ligde de kadroda olmalı.

Bu adam olmasa daha önce Bayern'e elenirdik. Zaten tek uzunla oynuyoruz , Lasme de doğal olarak her maç faul problemine giriyor. Chuck Davis net bir 5 numara olmamasına rağmen Lasme'nin kenarda olduğu dakikalarda rakibin uzunlarıyla iyi eşleşiyor ve Lasme'yi bir miktar da olsa koruyor faul probleminden.

Ligde Türk statüsünde oynayıp oynayamadığı hakkında bilgisi olan bir arkadaş var mı ? Açıkçası ben Caleb Green'e güvenmiyorum. İstikrarsız oyuncu ve sakatlıktan sonra çok kötü döndü. Ligde Davis türk statüsünde oynayabiliyorsa bizim için büyük avantaj olur. Türk statüsünde oynayamıyor olsa bile kesinlikle ligde de kadroda olmalı.

2 yabancı oyuncu giremiyo ligde kadroya 1.jerells olur tartışmasız 2.de green olucak gibi görünüyo davis her maç oynamalı.

29 index rating'le Eurocup yarı final 1. maçlarının MVP'si olmuş reis :hat:

Eurocup@Eurocup 2 sa.
Congrats to C. Davis of @GSBasketbol who was named #ECsemifinals Game 1 MVP w/ a PIR of 29!

Ce3tYyGUEAIq0Rk.jpg

Üst Alt