#64 Jason Denayer - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cok fazla eksikleri yok element uydurup duruyorsun ama varsayalim ki sen haklisin ve cok fazla eksikleri var: O halde altyapiyi kapatalim, genc oyunculara hic yönelmeyelim, hep hazir oyuncu alalim. Ne de olsa genc oyuncularin da cok eksikleri var.

Oyuncular eksik yönlere göre degerlendirilmez, potansiyeline göre degerlendirilip gelismesine yardimci olunur. Türk futbolu bunu kafasina sokabilirse, belki 10 yil sonra oyuncu yetistirmeye baslayabilir.

Hazir oyuncu alalim dedigimi nerden cikardin? Denayer stoper olarak yetersiz, her hizli olan stoper yetenekli mi oluyor? Dany'de hizliydi ama beyin yoktu. Denayer de havadan zayif, rakibine gore hamle yapiyor, yeterince sert oynamiyor. Potansiyelli olan bir oyuncuya destek verirsin, arkasinda durursun ve zaman verirsin, Denayer konusunda aynisini soyleyemeyecegim.

Bruma ve ndiaye içinde böyle böyle saçma sapan eleştiriler yaptınız yok pahalı, yok beyinsiz, yok kötü 2 side gitti güzel paralara arıyoruz şimdi genç topçudan zarar gelmez öğrenin.

Hazir oyuncu alalim dedigimi nerden cikardin?
Eksik yönleri var, gelistirme yerine almama tavsiyen hazir oyuncunun alinmasindan yana oldugunu gösteriyor mantik acisindan.

Denayer stoper olarak yetersiz, her hizli olan stoper yetenekli mi oluyor? Dany'de hizliydi ama beyin yoktu.
Konuyu neden baska yerlere cekiyorsun? Hizli olunca iyi stoper diyen kim?

Denayer de havadan zayif, rakibine gore hamle yapiyor, yeterince sert oynamiyor. Potansiyelli olan bir oyuncuya destek verirsin, arkasinda durursun ve zaman verirsin, Denayer konusunda aynisini soyleyemeyecegim.

Iste element uydurmalar burda basliyor. Herkes kendine göre arkasindan element uydurursa, herkes kendine göre hakli cikar tabi.

Belhanda yaşlı değil ki onuda belki okuturuz şansa.

27 den sonra futbolcularin en olgun dönemi basliyor genelde. Bizimki 28 yasina girdi bu sezon, olgunlugun o'su yok. Her mac rakibe arkadan dalmalar, en kücük kivilcim en kücük provokasyon da kendini kaybetmeler falan.

Keske ama zor yav. Aldigimiz parayi gectim ben 3-4 Milyona bile raziyim yeter ki su heriften vakit kaybetmeden kurtulalim, 3 sene daha cekemem ben bunu.

27 den sonra futbolcularin en olgun dönemi basliyor genelde. Bizimki 28 yasina girdi bu sezon, olgunlugun o'su yok. Her mac rakibe arkadan dalmalar, en kücük kivilcim en kücük provokasyon da kendini kaybetmeler falan.

Keske ama zor yav. Aldigimiz parayi gectim ben 3-4 Milyona bile raziyim yeter ki su heriften vakit kaybetmeden kurtulalim, 3 sene daha cekemem ben bunu.

Karakteri böyle düzelmez o ama yaşlı değil sonuçta 30 a kadar sattık sattı sonrası zor , zararına satmaya bende okeyim.

Karakteri böyle düzelmez o ama yaşlı değil sonuçta 30 a kadar sattık sattı sonrası zor , zararına satmaya bende okeyim.

Daha bir iki ay önce kendisi diyordu TV de eski meziyetlerim yok yaslandim diye. Ulan 27 yasindasin insan söyle birsey derken utanir yav.

35-36 yasinda affedersin it gibi kosan futbolcular var. Bu daha 27 yasinda böyle bir kafayi yasiyor.

Daha bir iki ay önce kendisi diyordu TV de eski meziyetlerim yok yaslandim diye. Ulan 27 yasindasin insan söyle birsey derken utanir yav.

35-36 yasinda affedersin it gibi kosan futbolcular var. Bu daha 27 yasinda böyle bir kafayi yasiyor.

Tudora ne desek az kalır işte o konudan dolayı feguli , belhanda , maicon bu yaşta salmışlar umurlarında değil hiç birşey , adebayor ve nefret etsemde emre bu 3 ünü ceplerinden çıkartır.

Tudora ne desek az kalır işte o konudan dolayı feguli , belhanda , maicon bu yaşta salmışlar umurlarında değil hiç birşey , adebayor ve nefret etsemde emre bu 3 ünü ceplerinden çıkartır.

Emre dogru örnek de Adebayor biraz sikintili bir tip. Onun Basaksehir den önceki halleri de ortada, Basaksehir büyük bir poker oynadi ve kazandi Adebayor konusunda.

Emre serefsizin tekidir ama cok iyi bir profesyonel sporcudur, adam hep fit tabi arada normal olarak sakatliklar yasa da bu yasinda bizim Selcuk'un son 3 senedeki halinden daha iyi ve fit bir durumda. Selcuku 37 yasinda düsünsene bi, iki adim atacak gücü dahi kalmazdi muhtemelen.

Emre dogru örnek de Adebayor biraz sikintili bir tip. Onun Basaksehir den önceki halleri de ortada, Basaksehir büyük bir poker oynadi ve kazandi Adebayor konusunda.

Emre serefsizin tekidir ama cok iyi bir profesyonel sporcudur, adam hep fit tabi arada normal olarak sakatliklar yasa da bu yasinda bizim Selcuk'un son 3 senedeki halinden daha iyi ve fit bir durumda. Selcuku 37 yasinda düsünsene bi, iki adim atacak gücü dahi kalmazdi muhtemelen.

Poker oynayan biziz onlar az para veriyolar , risk az ve pokerde kasayı sıfırladık biz maicon, belhanda ve feguliyle hem fazla bonservis verdik hemde maaş.

6-7 verilmez doğru. Piyasası sıfır şuan zaten city ümidi kesti sunderland macerası sonrası bundan, o yüzden 2-3 bişeye bırakırlar bu sezon tahminim. O fiyata da alınmalı yani abarttığınız kadar rezalet oyuncu değil arada iş yapıyor ve çok yönlü sağbek stoper solbek.
2 3 olur bak hayır demem çocukta herşeyden biraz var ama çok olan özellik yok ilk geldiği yıl topla akıyordu resmen

Şampiyon GALATASARAY Yazdıracağız

Eksik yönleri var, gelistirme yerine almama tavsiyen hazir oyuncunun alinmasindan yana oldugunu gösteriyor mantik acisindan.

Konuyu neden baska yerlere cekiyorsun? Hizli olunca iyi stoper diyen kim?

Iste element uydurmalar burda basliyor. Herkes kendine göre arkasindan element uydurursa, herkes kendine göre hakli cikar tabi.

Element uydurmak ile ne alakasi var? Bu benim gorusum olamaz mi? Genc oyunculara yonelmemiz gerektigini her zaman soylemisimdir, Denayer'i de severim ama kendisini yetersiz buluyorum. Senin gorusune ben nasil "element uydurma" demiyorsam, sende bir baskasina demeyeceksin, karsi goruse saygi duymayi ogrenin biraz, her defasinda senin ile ayni fikir olmayan birine "bos yapma" "element uydurma" demek ile kendini hakli cikarmiyorsun.

Bu adam genc filan degil. 23 yasinda bi oyuncu nerdeyse olmus demektir. Ha belli bi yastan sonra da elbette bazi seyleri ogrenebilir. Ama bu adam bi stoper icin cok buyuk bi defoya sahip. Sertlik yok, ürkek bi oyuncu. Bu ozelligin sonradan ogrenilmesi mumkun degil. Cunku karakterislik bir seydir. Stoper dedigin rakibe yapisir, gerektiginde tekmeye kafa atmaktan bi an olsun tereddut etmez. Denayer boyle bi oyuncu degil. Dolayisiyla hicbir zaman vasat bi stoperden oteye gidemez.
Evet atletik, ayagi cok temiz, topla oynamasini seviyor ve beceriyor ama sertlik yok. Pozisyon bilgisi yok. E neyleyim boyle bi durumda?
Cok buyuk beklentilerim vardi ama olmayacak duaya amin denmez.
2/3M'a gelecekse alalim. Yoksa kalsin istemez. Para gommeye degecek bi oyuncu degil. En fazla bizde iyi bir alternatif olur...

Üst Alt