#64 Jason Denayer - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Asla üst düzey bir stoper olamayacağını düşündüğüm karakterli eski topçumuz.. Denk geldikçe izliyorum sırtı dönük rakibini yine rahatsız etmiyor rahat top aldırıyor.. Ayağı daha da düzelmiş bir de kesiciliğini biraz daha geliştirmiş..
Mesela denayer marcao dan daha iyi takımlarda oynayabilir ama üst limitine bakarsak asla bir marcao potansiyeli yok.. Marcao kendini geliştirir geliştirme orasını bilemem

Asla üst düzey bir stoper olamayacağını düşündüğüm karakterli eski topçumuz.. Denk geldikçe izliyorum sırtı dönük rakibini yine rahatsız etmiyor rahat top aldırıyor.. Ayağı daha da düzelmiş bir de kesiciliğini biraz daha geliştirmiş..
Mesela denayer marcao dan daha iyi takımlarda oynayabilir ama üst limitine bakarsak asla bir marcao potansiyeli yok.. Marcao kendini geliştirir geliştirme orasını bilemem

Reis su adama olan nefretini hicbir zaman anlayamadim anlayamayacagim

Bunu sevmeyip Serdar Aziz'i sevmek ne bileyim garip geliyor yani

Kesinlikle haklısın denayeri oldum olası bir türlü sevemedim..aynı şey telleste de oldu hala daha beğenmiyorum.. Bence tarzla alakalı bir durum.. Özellikle stoperlere sert oyuncuları seviyorum.. Serdar konusuna hiç girmeyelim o büyük karaktersizlikten sonra kendimi ihanete uğramış gibi hissediyorum :)

Olabilir tarz meselesi. Mesela Fatih Terim son dönem itibariyle geriden oyun kuran topla çıkan, savunma çizgisini 2.bölgeye yaklaştırabilen stoperleri tercih ederken, x bir antrenörde savunma da basit oynayan kademeye önem veren sertlik sağlayan bir stoperi tercih edebilir. Taktik bakışlarda ki farklılıktan dolayıdır yanlış bir şey yok.
Denayer hep geriden topla çıkan ayağı iyi bir stoperdi. Lyon da hata yapmıyor mu muhakkak orada da yapıyordur bizde de konsantre olduğunda çok iyi maçlar çıkardığı oluyordu. Gönderin bunu bundan bir şey olmaz denecek bir performans görmedik. Ve ben özellikle Fatih hocanın aradığı tarz bir stoper olduğu ve geçen sezon sıklıkla tercih edilmesinden dolayı Denayer'in kalması taraftarıydım.

Telles i de Denayer gibi beğenmedik. Telles in piyasası şu an 40-50 m euro.

Biz her hatada yeni gelen oyuncuları gömmeye devam edersek daha çok buna benzer oyuncu kaybederiz.

Denayer in durumu farklı ama Telles in satışı en saçma işlerden biriydi.

Üst Alt