#64 Jason Denayer

Uğur Yılmaz

non fui, fui, non sum, non curo
GalataSarayı Efendileri
Cimbomun cocugu Denayer, Lyon'da bir aslan var. Kralin destekcisiyiz.

Enes Dalmış

Moderator
Yönetici
Moderatör
Böyle Denayer gibi Cengiz gibi gelişimini yakından takip ettiğimiz oyuncuların iyi yerlere geldiğini görmek beni çok mutlu ediyor. Belki hiçbir zaman kendisinden beklenen o zirveyi göremeyecek ama şu yaşına kadar yaptıkları gayet önemli şeyler Denayer 'in

Bruma içinde bu patlamayı bekliyordum Leipzig 'den BvB 'ye filan geçebilir diye düşünüyordum ama 1 gram ilerleme kaydetmediği gibi Budesliga da bizde oynadığı kadar rahat değil muhtemelen 1-2 sezon içinde yolu yeniden Galatasaray olur Bruma 'nın

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Bu, Telles ve Bruma kalsaydi fisek gibi takim olurduk.

Bruma yi sattik da ne oldu, cocuktan gelen parayi Belhanda denen kazmaya gömdüler direk :mad:

Uğur Yılmaz

non fui, fui, non sum, non curo
GalataSarayı Efendileri

Bruma yi sattik da ne oldu, cocuktan gelen parayi Belhanda denen kazmaya gömdüler direk :mad:
Belhanda'yi satip ondan gelen para ile Bruma'yi alsak net komik olmaz mi?

İsmail Çakır

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri

Bruma ve Telles kendileri gitmek istedi. Telles'i takımda tutabilsek bu kadar değerini katlar mıydı? Sanmıyorum. Son dönemlerinde biraz eleştiriliyordu. Telles'i gönderip Carole'u aldık Carole daha iyi diye seviniyordu millet. Sorun zaten birilerini göndermek değil yerini saçma şekilde dolduruyoruz.

Kendi adıma tartışmadığımı söyleyebilirim.

Bizdeki ilk sezonu da dahil olmak üzere mütemadiyen savundum ve bizde kalmamasına üzüldüm.
Beğendiğim bir oyuncuydu ama Türkiye'de genel olarak pek beğenilmiyordu. O yüzden gitmesi iyi oldu kendi adına.

Gökhan Gel

Parçalı Üye
Cin olmadan adam çarpan ''evlat''larımızın aksine sırf Galatasaray'da oynayabilmek için havaalanında yatan bir gerçek Aslan. Sonuçta satmadan al durumunda çıkartıp 7 milyon vermek kolay değildi. Ayrıca Lyon'un 7 milyonu oyuncuyu Türkiye'ye göndermek için 10 da olabilirdi. Kısmet değilmiş, çok şükür Denayer gibi formaya sahip çıkan 2 genç oyuncumuz daha oldu. Allah yolunu açık etsin, bir gün Galatasaray'a karşı Avrupa Finali oynadığını da görürüz inşallah.

Ege Can Erbay

Tecrübeli Üye
Bugün Barcelona karşısında umarım iyi performans gösterir. S.rd.r gibi evladın olacağına Denayer gibi evladın olsun. Bu arada hem Marcelo hem de Denayer Fransa Ligi'nde iyi tutundu. Melih Demiral İtalya'ya, Ozan malum Almanya'ya gitti. Bizim lig iyi stoper yetiştirir gibi bir durum/algı yaratabilirsek potansiyelli defans oyuncularini çekebiliriz.

Akif Karabulut

10 Numara!
2.golde de uyudu resmen Gscimbom laneti bir kez daha yanıltmadı

Ege Can Erbay

Tecrübeli Üye
2.golde de uyudu resmen Gscimbom laneti bir kez daha yanıltmadı
Çok yetenekli muazzam bugün Messi'ye top göstermeyecek yazmadı ki kimse. İyi şanslar diledik :) Zaten o statta Barcelona'ya karşı direnmek zor. Denayer her zaman sevdiğim bir isim olarak kalacaktır isterse 10 tane penaltı yaptirsin.

Üst Alt