#64 Jason Denayer | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
c185318edf574aa78a07574333bed9b6.jpeg

JASON DENAYER

Stoper

Doğum Tarihi:
28.06.1995
Doğum Yeri: Brüksel, Belçika
Oynadığı Takımlar:
2012-2013 Manhester City (U18)
2013-2014 Manchester City
2014-2015 Celtic (Kiralık)
2015-2016 Galatasaray (Kiralık)
2016-2017 Sunderland (Kiralık)
Geldiği Takım: Manchester City
Giriş Yılı: 2017
Sözleşme Süresi: 1 Yıl
Sözleşme Bitiş Tarihi: 30.08.2018
Boyu: 1.84 m​

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı uğurlu olsun.
Umarım harika performans gösterir 5-6 Milyonluk opsiyonu kullanıp uzun yıllar hizmet edip kuluple özdeşleşir.
Konusunuda ben açmışım

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Denayer'in alınmasının avantajları; Burayı isteyen biri, 3 mevkide oynar. (Stoper,Sağbek,Ortasaha) Maliyeti düşük.

Onun dışında son derece sıradan bir oyuncu. Kulübenin zenginleşmesi için alındığını düşünüyorum.

Denayer'in alınmasının avantajları; Burayı isteyen biri, 3 mevkide oynar. (Stoper,Sağbek,Ortasaha) Maliyeti düşük.

Onun dışında son derece sıradan bir oyuncu. Kulübenin zenginleşmesi için alındığını düşünüyorum.

O iş sıkıntılı bir durum. City önceki kiralık macerasında sağ bek oynatılmasında şikayetçiydi. Stoper bölgesinde gelişimi için kiraladıklarını belirtmişlerdi. Zaten Denayer'ın istemesine rağmen transferin bu kadar uzamasının asıl sebebi City'nin bu konudaki tavrıydı. Muhtemelen başka pozisyonda oynamayacaktır.

Muslera
Denayer Maicon Serdar
Mariano Ndiaye Fernando Tolga Asamoah
Belhanda Gomis
Tekrar 3'lüye döner mi bilmem ama böyle bi ortasahadan top da geçmez adam da. Ölüm çemberi gibi. Asamoah bi dönem Juventus'un sol kanadını tek başına götürmüştü. Mariano'da da o ciğer var. Bu şekilde bi ara deneyeceğini düşünüyorum.

edit: Feghouli'yi unuttum resmen :D 12 kişi oynayalım biz

Neyse Serdar-Denayer tartışması çok da önemli değil. Bu sene ligi kazanırsak seneye daha elit bir stoper gelmeli zaten.

Hayırlı olur inş.
Hani hep kızıyordukya hamzaogluna "evlat kontenjanı" yapıyor diye.

Bu Denayer'in transferi de futbolculuğundan değil, aynen evlat kontenjanından yapıldı.

Vida'ya tercih ederim. Nedenleri;

Buraya gelmeye cok istekli gorunuyor.
Genc ve gelisime acik.
Vida'ya gore ayaklari daha iyi ve daha suratli.
Ayrica sag beke iyi bir alternatif olur.

Muslera
Denayer Maicon Serdar
Mariano Ndiaye Fernando Tolga Asamoah
Belhanda Gomis
Tekrar 3'lüye döner mi bilmem ama böyle bi ortasahadan top da geçmez adam da. Ölüm çemberi gibi. Asamoah bi dönem Juventus'un sol kanadını tek başına götürmüştü. Mariano'da da o ciğer var. Bu şekilde bi ara deneyeceğini düşünüyorum.

edit: Feghouli'yi unuttum resmen :D 12 kişi oynayalım biz

Kardes naptin ya 11'ri sayarken cenem yamuldu.

Neyse denayeri severim nedense bana cok cekici gelmistir hep..

Üst Alt