#66 Anıl Dilaver - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#66 Anıl Dilaver

Cevap: #24 Anıl Dilaver

90 doğumlu anıl, seneye paf takımda oynayamayacak.

kampa götürülmemesi gerçekten garip bir sakatlığı falan yoksa eğer.

forma bulabilecek iyi bir takıma gider umarım.

cem, serdar, emre, g.ztürk ile birlikte çok şey beklediğim oyunculardandı.

Anıl'ın kampa götürülmemesi gerrçekten çok yanlış olmuş. Caner Öztel'i götürenler neden bu çocuğu almıyorlar anlamıyorum.

90 dogumlular bu senede paf takiminda oynayabiliyorlar diye biliyorum ben. Federasyon yine degistirdi kurali diye hatirliyorum.

niye hem cem hem anıl alınamaz mıydı kampa. :D

ben cem'i de anıl'ı da tercih ederim özgürcan'a. ikisinde de ileride büyük oyuncu olabilecek potansiyel var.

bu sene olmadı, umarım seneye gösterirler kendilerini.

arkadaslar gs atakımını paf takımı yapmayın gecen senede surekli başka isimleri kral dedik şimdi nerelere gittiler özgurcan diyoruz ses yok bu sene emre ve serdar kendini ispatlasın yeter her sene iki tane yetiştirip cıkarsak yeter ama cıksın ardadan sonra bi ugur geldi aydına neler dedik hala muamma

Bu hafta çok gol kaçırdı.Hatta biri dokunmasa gol olacak seviyedeydi.Ama gerçekten iyi bir forvet.

anıl son maçta 2 gol attı ben idda edıyorum orta sahamız bıraz bencıl olmasanıl bır sezonda en az 30 gol atar macı tvden ızledım tek kelımeyle evet ılerdekı forvetımız budur dedım anıl için çok sey beklıyorum bence kadromuzda oldugu için çok şanslıyız bır yıldız daha gelıyor.aslında alyapımızda sadece anılda degıl çok oyuncu var gelecek vaadeden

Cevap: #9 Anıl Dilaver

anil_dilaver_b7512.jpg

ANIL DİLAVER - Oyuncu Bilgi Ekranı Türkiye Futbol Federasyonu

Bu sene 8 maçta 6 gole ulaştı.

Baros'un alternatifi bulundu!

Rijkaard'ın Kıvanç Tatlıtuğ'a benzerliği ile dikkat çeken Anıl'a görev vermesi bekleniyor.

Sarı kırmızılı kulübün A2 takımında oynayan Anıl Dilaver, “Aşk-ı Memnu” dizisinde Behlül’ü canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ’a inanılmaz derecede benziyor.

Hürriyet'in haberine göre; Galatasaray'da Milan Baros sakatlandı, ‘Behlül’e fırsat doğdu... Çek golcünün ayak tarak kemiğinin kırılması ve 2 ay sahalardan uzak kalacak olması üzerine sarı kırmızılı takımın yeni forvet adayı, Aşk-ı Memnu dizisinde ‘Behlül’ü canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ’a inanılmaz derecede benzeyen Anıl Dilaver oldu.

19 yaşındaki futbolcuyu A2 Ligi’nde oynadığı maçlarda dikkatle izleyen ve kendisi hakkında Rijkaard’a olumlu yönde rapor veren Johan Neeskens, Kewell-Nonda ikilisine forvette alternatif olarak genç yeteneği gösterdi. 2007-2008 sezonunda oynanan Türkiye Süper Gençler Şampiyonası’nda en golcü oyuncu olan, bu sezon oynadığı 8 maçta 6 gol kaydeden ve geçtiğimiz yıl da PAF takımında 17 gol atan Anıl için son kararı Rijkaard verecek.

Baros'un alternatifi bulundu!

Rijkaard'ın Kıvanç Tatlıtuğ'a benzerliği ile dikkat çeken Anıl'a görev vermesi bekleniyor.

Sarı kırmızılı kulübün A2 takımında oynayan Anıl Dilaver, “Aşk-ı Memnu” dizisinde Behlül’ü canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ’a inanılmaz derecede benziyor.

Hürriyet'in haberine göre; Galatasaray'da Milan Baros sakatlandı, ‘Behlül’e fırsat doğdu... Çek golcünün ayak tarak kemiğinin kırılması ve 2 ay sahalardan uzak kalacak olması üzerine sarı kırmızılı takımın yeni forvet adayı, Aşk-ı Memnu dizisinde ‘Behlül’ü canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ’a inanılmaz derecede benzeyen Anıl Dilaver oldu.

19 yaşındaki futbolcuyu A2 Ligi’nde oynadığı maçlarda dikkatle izleyen ve kendisi hakkında Rijkaard’a olumlu yönde rapor veren Johan Neeskens, Kewell-Nonda ikilisine forvette alternatif olarak genç yeteneği gösterdi. 2007-2008 sezonunda oynanan Türkiye Süper Gençler Şampiyonası’nda en golcü oyuncu olan, bu sezon oynadığı 8 maçta 6 gol kaydeden ve geçtiğimiz yıl da PAF takımında 17 gol atan Anıl için son kararı Rijkaard verecek.

Kolpa Haber..

En cok takimimiz için neyi hayal ediyorum,biliyormusunuz renkdaslar

Alt yapidan bir forvet oyuncusu yetistirip,GS A takimin yildizi olmasini istiyor ve arzuluyorum.

Hakan alt yapidan gelmedi ama onun gibi bir forvetimiz olmasini isterim.

Üst Alt