#66 Arda Turan - Sayfa 119 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#66 Arda Turan

Hocam karalar bağlamıştır bu yıkıcı haberden sonra.

Ama Allah'a şükür ikinci evlat Emre Akbaba geri döndü. Arda'nın eksikliğini bu üç haftada ondan faydalanarak kapatır.

Gruplasmalara sebebiyet vermeden hazırda sakatlanmışken sözleşmesi feshedilmeli.
Bilmiyorum Galatasaray mobil uygulamasına aboneliğiniz var mı ya da takip ediyor musunuz ama şöyle söyleyeyim özellikle yerli ve yabancı genç oyunlar çok büyük saygı duyuyor Arda'ya. Arda hepsiyle tek tek sohbet ediyor, destek oluyor. Çok sayıda bu gibi anlara denk geliyorsunuz uygulamada, antrenmanlarda.

Biz Arda'nın her ne kadar magazin tarafını görüp, saha dışı yönüyle de sık sık eleştirsek bile genç oyunlar, özellikle yabancı gençler Arda'yı Barcelona'ya yüksek bonservis ile gitmiş, Atletico Madrid'in 10 numarası, La Liga'nın oynadığı döneminde sayılı oyuncularından birisi olarak görüyorlar, bunları biliyorlar.

Gruplaşma bir kenara yerli ve yabancı oyunlar arasında köprü görevi gördüğünü düşünüyorum, en azından resmi hesaplardan, antrenmanlardan takip edebildiğim kadarıyla. Arda'yı saha dışı sebeplerden ötürü hiç sevmem ama böyle bir ithamın şu an yakışmadığını düşünüyorum.

@Bektaş Arslan Arda'nın lisansı çıkıp, resmi bir maçta oynadığı için forma numarasında bir değişikliğe gidemiyor.

Yok tam salmamış dayı göbeği o.
Şu an kritik eşikte.
Futbolu bıraksın 6 ay da dombili gibi olur.

Gscimbom mobil
manisa_XU8VY.jpg

Takımda hiç bir mevkinin yedeği dahi olamayacağı bilindiği halde Aytaç'ı dışarıda bırakıp şunu yazmışlar. Yedek orta saha diye aldığın adamı niye listeye yazmazsın?

Üst Alt