#66 Arda Turan - Sayfa 125 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#66 Arda Turan

Allah akil fikir versin, teknik ekibe bak hic birinin tecrübesi yok sirf eski futbolcular diye terimin yaninda görev yapiyorlar. Zaten terim bitmis yanindakilerde onun gölgesinde dinleniyorlar. Bundan önce bizde yardimci teknik direktör olanlarin hali ortada kim ne takim calistirmis acaba? Bügün selcuku necatiyi hakani göndersen kim bunlari takimina alir? Bu sorunlar basit ve önemsiz gibi dursada cok vahim bir hal aldi , simdi terim bilmem kac mac ceza yiyecek takimi gene capsizlar yönetecek.

Emeklilik ikramiyesi dagitiyoruz Arda ve hocanin yardimcilarina. Yardimcilari bir egitim göreyim ders göreyim lisans alayim, yok. 3-5 daha kazanayim yeter derdindeler.
Bir gidin artik.

Bence artık teknik direktörlük üzerine çalışmalara başlasın sonuçta Atletico Madrid ve Barcelona'da uzun süreçler geçirdi hoca olarak başarılı olacağını bende düşünüyorum. En azından oradaki sistem, teknik, antrenman birazını aktarsa bol bol başarı kazanır.

Ayvayı yediğimizi aylar önce yazdım burada bazıları sahip çıkarken

Çoğunuz futbolcu gözüyle bakıp gitsin dyo ama eli verip kolu kaptırdık kendisine futbolu bıraksada teknik ekibe geçecek

Asıl tehlike şu

Ft yıllarca gsde değilken kulübün içinde adamları vardıya,tribünde fedaileri,medyada trolleri algı yapıp mevcutları kovdurup kuyularını kazdırıp kendini getirtiyodu,ftden yavaş yavaş kurtuluyoruz derken önümüzdeki 50 yılda buna karşı mücadele veririz artık

Yağmurdan kaçarken doluya tutulduk

Bu adama neden %100 zam yaptik anlamadim. Kendiside sasirmistir. Devre arasi teknik ekibe katilsin bari bikac taktik vs versin hocaya Barcelonada falan biseyler gormustur.

Üst Alt