# İsmail Çipe | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# İsmail Çipe

2b89283245fc42dfbe5c2e057771d66a.jpeg

İSMAİL ÇİPE

Kaleci

Doğum Tarihi:
05.01.1995
Doğum Yeri: Hatay
Boyu: 1.97 m
Oynadığı Takımlar:
2008-2010 Hatayspor (Altyapı)
Geldiği Takım: Hatayspor
Giriş Yılı: 2010
Sözleşme Bitiş Tarihi: 30.06.2021
Yeni Sözleşme Bildirimi (2016)
Bugsaş Spor Kiralık Transfer Bildirimi
Kayserispor Kiralık Transfer Bildirimi

Moderatör tarafında düzenlendi:
en son bjk maçını izledim.inanılmazdı.Allah yolunu açık etsin.geçen sene fatih hoca antrenmanlara çıkardı zaten.

eraydan iyi olmak okadar zor degil ama bundesliga cupta en iyi kaleci secildiyse gercekden bir sans vermek gerekir. sampionlar liginde oynayamaz ama maalesef.

ulan övüyozda çalışsınlar alsınlar formayı.boş yere mi övüyoz...yetenek var ama azim yok..bi de beni suçluyolar ...kafayı mı yediniz la.

Hangi teknik direktör alt yapıdaki oyuncuyu denedide alt yapıya laf atıyorsun.

Az buçuk yetenekli olanlar denenir, bir şekilde şans bulur. Semih oynuyor bak. Emre Ç. ile Aydın bile yıllardır bu takımda. Hangi hoca elindeki cevheri değerlendirmek istemez? Mesela alt yapıdaki sol bekler 2-3 sezondur bir kere bile forma şansı bulamadılarsa acilen futbolu bırakıp başka bir mesleğe yönelmeliler, hocayla alakası yok.

vallah bunu bilmiyorum simdi. ama ismail bence bosuna konusuyoruz burda. kimse onu düsünmüyordur bile bizden haric :(

Eray hiç güven vermiyor bana.Diğer ikisini anlatmaya gerek yok zaten.Biri kariyeri boyunca yedek olmuş kaleci diğeri her şut atıldığında dizinin üstüne oturan ilginç bir kaleci.Sene başında Sinan Bolat veya Tolga Zengin hamlesini keşke yapsaydı yönetim ve Terim.

Az buçuk yetenekli olanlar denenir, bir şekilde şans bulur. Semih oynuyor bak. Emre Ç. ile Aydın bile yıllardır bu takımda. Hangi hoca elindeki cevheri değerlendirmek istemez? Mesela alt yapıdaki sol bekler 2-3 sezondur bir kere bile forma şansı bulamadılarsa acilen futbolu bırakıp başka bir mesleğe yönelmeliler, hocayla alakası yok.

Kendimizi kandırmayalım zorunlu olmadıkça hiç biri oynayamıyor.Sakatlıkların olduğu dönemde Semih Hamburg maçında oynatılsaydı bugün çok farklı şeyler olabilirdi ama Kewell'ı tercih etti Bülent Korkmaz.Semih ilk 11 de forma şansı bulmaya yine sakatlıktan doğan bir zorunluluktan dolayı başladı.Örneğin Mertan hazırlık maçında oynatıldı ve bence beğenildide ama sonra yüzüne bakan olmadı.

Üst Alt