# İsmail Çipe - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# İsmail Çipe

hazirlik maclarinda izledim bu mactada izledim. uzun zamandir kaledeyken korkmadigim yedek kalecilerden. insallah mala baglamaz.
bugun 2 golluk topu kurtardi

Maicona fırça atması falan çirkin duruyor hazırlık maçlarında da Linnese fırça atıyordu, daha Galatasaraydaki ilk resmi maçı

Ya gökhan biraderim seni severim bilirsin yemin ediyorum @Kubat Tokmakçı kardeşim alıntılamasa görmeyeceğim çipe ismail bir haindir, yok edilmesi gerekir mecbur bıraktın beni yazmaya özelden yazsam burada kimse hakkıyla karşı çıkmamış olacak olur mu öyle şey inşallah damperli kamyonun altında kalır da kurtuluruz kendisi hemşerim sayılır selçükün yancısı olması dışında bir problemim yok itirazım kovaların kovası olmasına bırakalım 2.kaleci bu olacağına batuhan olsun 3.kaleci de berk balaban olsun bunlardan iyidir...Bu çocuklar ise yıllık 25.000 tl nin altında oynuyor ne yeniçeriler ne de bunun kadar beceriksizler...Hem de daha gençler...Dışkını yiyeyim böyle antin kuntin fikirlerle gelme...

Not: Yazmıyorum bu istisnaydı yazmasam harakiri yapmam gerekirdi kusura kalmayın...hürmetler...

Gece gece kanim dondu

Üst Alt