# Valentine Ozornwafor - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Valentine Ozornwafor

EDpLdl8XYAEcT3i

Bizim scout ekibinin bulduğu adam ışık verse şaşardım zaten. Yok, bunu da onlar bulmadıysa daha fena; ne iş yaparlar o vakit?..

Hep diyorum, daha Gomis varken bile forvet aramaya başlamıştık, kaç transfer dönemi geçti; Tetteh yarmasından başka bir öneri getiremeyen scout ekibinin behemahal dehlenmesi lazımdı, geç kalındı...Bildiğim kadarıyla bu ekibin gelmesini sağlayan bizzat Fatih Terim. Tetteh için istekli olduğuna dair açıklaması da bunu onaylıyor...Hocanın kendisine lafım yok ama kurduğu teknik ekip vs ossuruktan teyyare, maalesef...

Bizim scout ekibinin bulduğu adam ışık verse şaşardım zaten. Yok, bunu da onlar bulmadıysa daha fena; ne iş yaparlar o vakit?..

Hep diyorum, daha Gomis varken bile forvet aramaya başlamıştık, kaç transfer dönemi geçti; Tetteh yarmasından başka bir öneri getiremeyen scout ekibinin behemahal dehlenmesi lazımdı, geç kalındı...Bildiğim kadarıyla bu ekibin gelmesini sağlayan bizzat Fatih Terim. Tetteh için istekli olduğuna dair açıklaması da bunu onaylıyor...Hocanın kendisine lafım yok ama kurduğu teknik ekip vs ossuruktan teyyare, maalesef...
Buldukları adam Haland idi. 3. Terim döneminde de Salah'ı bulmuşlardı.

SM-A105F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Buldukları adam Haland idi. 3. Terim döneminde de Salah'ı bulmuşlardı.

SM-A105F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bunlar şehir efsanesi gibi geliyor bana. Tetteh öyle değil; Hoca bizzat kameralar karşısında 8 milyon istendiği için alınamadığından hayıflandı, daha ötesi mi var? 5 milyon olsa alınmasını onaylayacaktı, diye anlaşılır o sözler...Haland için verilen -verildiyse tabi- rapor önemli; 1 milyon eder, 3 etmez dendiyse, yok hükmündedir mesela...

Üst Alt