#7 Aydın Yılmaz (ARŞİV)


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
7%20Aydin%20Yilmaz_B.jpg
7 AYDIN YILMAZ

Orta Saha
Doğum Tarihi 1988-01-29

Doğum Yeri İstanbul

Oynadığı Takımlar 1998-2005 Galatasaray (altyapı)

2004-2006 Galatasaray A2

2006 - Galatasaray

2007 Manisaspor (kiralık)

2008 İstanbul BŞB (kiralık)

2010 Eskişehirspor (kiralık)

Geldiği Takım İstanbul BŞB

Giriş Yılı 2008

Boyu 176

Kilosu 69

Lakabı
 
ilk mesajımı aydın konusuna yazmak istiyorum.herkese merhabalar renkdaşlar.

aydın yılmaz bizim altyapımızda değilde sevillada olsaydı bir diego capel nasıl lanse edildiyse futbol kamuoyuna enaz onun kadar lanse edilirdi..sürati tekniği oyun zekası çok iyi bir oyuncu.fakat final pasları ve oyun içindeki istikrar ve devamlılığı konusunda sıkıntıları var.umarım zamanla aşar bunları bize güzel bir aydın izlettirir..
 
ilk mesajımı aydın konusuna yazmak istiyorum.herkese merhabalar renkdaşlar.

aydın yılmaz bizim altyapımızda değilde sevillada olsaydı bir diego capel nasıl lanse edildiyse futbol kamuoyuna enaz onun kadar lanse edilirdi..sürati tekniği oyun zekası çok iyi bir oyuncu.fakat final pasları ve oyun içindeki istikrar ve devamlılığı konusunda sıkıntıları var.umarım zamanla aşar bunları bize güzel bir aydın izlettirir..çok iyi örneklemişsin
 
Yetenek kokuyor, kendisine verilen şansları iyi değerlendirmesi lazım.Bu aralar performansı kötü olsada, yetenekli ve hızlı bir oyuncu.Galatasaray'lı nice senelere inşAllah...
 
çok yetenekli oyuncu fakat nerede ne yapacağını hala öğrenemedi,aşırı heyecanlı bunlardan kurtulabilirse önü çok açık yetenek var harika fakat profesyonal değil...!!!
 
Arda'dan daha iyi bir kanat oyuncusu olabilecegi kesin..amaa..Pas atmaktan aciz, savunmaya yardima gelmiyor,Cok narin,gücsüz,posizyon almasi zayif..

Cok bencil ayrica..Takim oyuncusu degil. Suan A takimda oynayacak kalitede degil görüsündeyim.Ama cok iyi oyuncu olabilir,insallahda olur :)
 
Aydın ilk çıktığında tutunsa olurdu daha birşey olmaz..Çok sakatlanıyor bi kere..Onları geliştirince bende çok iyi futbolcu oluyorum..:D

Arda formsuz diye kötü mü oldu..Kötü ve formsuz futbolcuyu ayırt edemiyorsunuz..

Euro 2008de oynadığı futbol daha ilk çıktığı anfield roadda yenilmemize rağmen maçın adamı seçilmesi kaç liverpooluyu maymun etmesi yabana atılacak şeyler değil..Önce aydının kendini kanıtlaması lazım..Bana sorarsanız serdar özkan ve aydın karabulutta daha çok potansiyel var aydından..c.ronaldo manu ya geldiğinde nasıldı hatırlıyormusun renkdaş?

şimdi ne halde?

aydın yılmaza kaçkere ilk onbirde şans veri,ldi ardarda?

ondan sonra konuşalım.elimizdeki yetenekleri harcamaktansa sahip çıkalım..
 
Arda'dan daha iyi bir kanat oyuncusu olabilecegi kesin..amaa..Pas atmaktan aciz, savunmaya yardima gelmiyor,Cok narin,gücsüz,posizyon almasi zayif..

Cok bencil ayrica..Takim oyuncusu degil. Suan A takimda oynayacak kalitede degil görüsündeyim.Ama cok iyi oyuncu olabilir,insallahda olur :)Arda'nın yarısı olsun ben yine iyi derim.Tamam Aydın iyi bir isim ama Arda çok büyük bir isim.İkisinin arasındaki farkı anlamak zor değil.Ayrıca Aydın asla Arda kadar olamaz, yatenek kapasite meselesi.Üstüne üstlük sık sakatlanması da var.Yani Aydın'ı Arda ile kıyaslamak Aydın'a yazık etmek olur.
 
c.ronaldo manu ya geldiğinde nasıldı hatırlıyormusun renkdaş?

şimdi ne halde?

aydın yılmaza kaçkere ilk onbirde şans veri,ldi ardarda?

ondan sonra konuşalım.elimizdeki yetenekleri harcamaktansa sahip çıkalım..İyi oyuncu şans bulur bence carrusca içinde öyle deniyordu şans bulamıyor halbuki adam fos..Gerets'de ardaya şans veriyormuydu sanıyorsunuz?Parladığı sezon öncesi kiralık verilmesini istemiş gerets boloslav maçında mecburi oynatmış..Ama adam öyle bir oynuyor ki maçta kesmek mümkün değil..Ki aydın daha fazla gözönünde şimdi Ardanın parladığı zamana göre..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt