#7 Aydın Yılmaz - Sayfa 156 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
2 senedir maça mı çıkmamış yuh. İstanbul dışına da çıkamaz bu beyefendi şimdi, eşi falan kabul etmez. Muhtemelen futbolu bırakır (Gerçi futbol onu çoktan bırakmış ya hadi neyse) Artık tek şansı Survivor'a katılmak gibi duruyor.

2.lige filan gitmiyordur bu kabul etmiyordur. Yoksa takım bulamaması imkansız. Bundan daha kötüleri oynuyor alt liglerde.

?❤️

Beter ol beter.

Burak Yılmaz: "Yabancı kuralı nedeniyle 30-31 yaşındaki birçok arkadaşım futbolu bırakmak zorunda kaldı."

419.jpg

dünyanın en şanslı futbolcusu olabilir. Yıllarca iki maç iyi oynadın diye Türkiye'nin en büyük kulübünde kal, üstüne SüperLig'de devam et, 3 sene maç bile oynama ama ADS gibi köklü kulüple anlaş.

FT nin evlatlarından biri.. FT sayesinde sozlesmesi uzatılan ve oturdugu yerden kulubun ekmegini yiyen asalaklardan biri. FT bazı konularda çok duygusal davranıyor. Umarım artık akıllanmıştır.
pek akillanmisa benzemiyor malesef bu konuda sabri icin yaptigi aciklama hakan balta vs. degerler boyle olmuyo malesef. boylelerinin parasini kendi odemedigi icin savruk bi politika izliyor. profesyonellik aciklamalari futbolcular icin tek tarafli galiba. xavi gibbi bi deger bile yoluna bakiyor bizde emeklilik bekkliyolar. her turlu turk futbolcusuna karsiyim arkadas

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şeytanın avukatlığını yapalım. Fatih Terim'in dikkatini çekmek için böyle bir haber servis ettirmiş olabilir mi acaba? Hocanın kulüpte yetişmiş oyunculara böyle bir zaafı var maalesef. Zamanında 2-3 ay boşta gezip kontrat yenilemesi geliyor aklıma, içim ürperiyor.

Vay anasını be! Çok yetenekli, hatta Arda'nın daha yeteneklisi ama 3 senedir bir tek kulüp bile almak istememiş :D Öyle yorumlar yapılıyor ki bazen kahkahalar atıyorum :D Yapmayın gözünüzü seveyim ya. Yav ne yeteneği vardı? Adama ettiğimiz küfürlerin haddi hesabı yoktu. Vitaminsiz Emre bile bir yerlere geldi, hadi onu geçtim Cen Gönen bile bir yerlere kapak attı. Ama bu bırakın yurtdışını, süper ligi geçtim, birinci ligi de geçtim, lan ikinci ligde bile alan adam olmadı. :D Ama çok yetenekliydi :D Tarık Çamdal birden gözlerimin önüne geldi. Taraftarların çoğu tarafından o yılın en iyi transferi, gelecekteki Galatasaray'ın ve Türk milli takımının en yetenkli futbolcusudadaafasfasnjdasnda :D

3 sene sonra alan kulübe ne demeli bilmiyorum. Bu kadar mal olunmaz ya. Hani olur ya tecrübesinden idari kadroda bir görev verirsin anlarım. Bu adam 3 sene boyunca ne yapmışta futbolcu olarak transfer ediyorsun?

Bende kalan tek hatırası son dakikalarda kaleciden seken topu Braga ağlarına yollaması...

Üst Alt