#7 Aydın Yılmaz - Sayfa 157 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Demirspor adına üzüldüm doğrusu. Hıza dayalı bir stili vardı zaten ki tembelliği yüzünden öyle bir dinamizme de sahip olamadı yıllar yılı. Bunca zaman oynamamış, üzerine epeyce kilo almış haliyle bu adam futbol filan oynayamaz. Sezon başı alsalar bir nebze anlardım, devre arasında alıp da ne bekliyorlarsa?!...En iyi ihtimalle sezon sonuna doğru anca form tutabilir. Allah akıl fikir versin, bundan medet umanlara...

Direkt olarak Fatih Terim transferidir, Demirspor camiası Terim'i sayar sever, Terim her Galatasaraya geldiğinde Adana Demirspor başkanı Terim'den kiralık oyuncu filan ister.

Aydın Yılmaz da boştaydı, futbolu bırakacak noktaya geldi, Terim bu olaya el atmıştır, Demirspor ile Aydın Yılmaz'ın buluşmasında etkin rol oynamıştır diye düşünüyorum.

Demirsporuma da faydalı zor olur bu adam, tembel teneke.

Direkt olarak Fatih Terim transferidir, Demirspor camiası Terim'i sayar sever, Terim her Galatasaraya geldiğinde Adana Demirspor başkanı Terim'den kiralık oyuncu filan ister.

Aydın Yılmaz da boştaydı, futbolu bırakacak noktaya geldi, Terim bu olaya el atmıştır, Demirspor ile Aydın Yılmaz'ın buluşmasında etkin rol oynamıştır diye düşünüyorum.

Demirsporuma da faydalı zor olur bu adam, tembel teneke.

Bu adam FT sayesinde hiç haketmedigi paraları kazandı. Bu tip torpil olayları yuzunden futbol ilerlemiyor. Bugun altyapıda da bir cok oyuncu sunun bunun çocugu., Torpil ile altyapıya girmiş cocuklar.

Sakaryaspor'a imza atmış #AY7

728xauto.jpg

Üst Alt