#7 Garry Rodrigues - Sayfa 163 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Rodrigues transferini kücümseyen, alınmasını istemeyen, Bruma ile kıyaslayıp oyuncuyla dalga gecenlerin şimdi iltifatlarda bulunması, övmesi, dünya yıldızı felan yazması ilginç, trajikomik bir olay..

Bizdeyken kendisini bu kadar geliştiren oyuncu hatırlamıyorum. İlk geldiğinde iyi bir rotasyon oyuncusu olacak gözüyle bakılan adam şu anda takımın en gözde ismi. Üstelik yaşı da 27-28'ken başardı bunu.

Yaşı 22-23 olsa şu an minimum 25-30'a satardık diye düşünürdüm ama maksimum 15 verirler. Bu yüzden satmamak daha makul.

Muhtemelen yunanlilar da bizdeki mantik ile 2-3 mac kotu gitti ise yedek kulubesine hapsetmislerdir

Dunyanin en iyi 15-20 futbolcusundan biri oldugu asikar , bunu bugun komik bulup red edenler bir kac mac sonra "olabilir aslinda.." diyeceklerdir

Hep soyledigim bir sey var , su an ornegin karadag ucuncu amator ligde "ama o ama bu sebepten.." ilerleyememis ama garry yi 3 katlayacak , sanliurfa bolgesel amatorde messi yeteneginde adamlar olabilir

Maksat bunlari senin nasil kullandigindir

Tudor bir kesti bu adami , zamaninda degisiklik yapmasak sampiyonluk gitmisti

Bruma ve onyekuru da bu tip adamlar ama o 2 si daha surat odakli , bu ise eskilerin deyimiyle "fuleli"

Ilk geldigi macta sabriye(!!!) asisti vardi ve su hemen soylenmisti "bu adam brumanin yuksek zekalisi"

Yani aslinda kendini gelistirmekten ziyade , oynatildigi icin parliyor

Bugun lesh olan tarik filan fb derbisinde sahadaydi prandelli varken . Oynatmazsan herkes paslanip gozden duser

Eren . 7 mac 5 gol .. oynattikca daha da atacaktir . Kimse isvicre milli takiminin forvetine bos beceriksiz adami koymaz .. sen adami muzmin yedek yapar kullanmazsan fayda da alamazsin

Son kasimpasa macindaki sinan .. resmen bagira bagira "beni surekli oynat her gun ustune koyarak ilerlerim" diyordu

4-5 mac surekli feghouliyi oynatsin bak bakalim nasil degisim oluyor duzeliyor

Bu is tamamen kadro istikrari saglamak ile kimseyi kusturmemek arasindaki dengeden geciyor

Bizdeyken kendisini bu kadar geliştiren oyuncu hatırlamıyorum. İlk geldiğinde iyi bir rotasyon oyuncusu olacak gözüyle bakılan adam şu anda takımın en gözde ismi. Üstelik yaşı da 27-28'ken başardı bunu.

Yaşı 22-23 olsa şu an minimum 25-30'a satardık diye düşünürdüm ama maksimum 15 verirler. Bu yüzden satmamak daha makul.

Sene sonunda çok daha fazlasına gider. Transfermarkt değeri bile 8 olmuş. Ş.Ligi sonrası en az 13-14 bandına gelecektir. Bu da demek oluyor ki birisi tak diye almak istiyorsa en az 20-25 bandını vermek zorunda.

Ah be reis hem net gol kaçırdın hem penaltı kaçırdın deplasman fobimiz var zaten ilk yarıdan maçı kopartacaktik sıkıntı büyük

kaçıracağını hissetmiştim bende

2 yıldır penaltılarda içime öküz oturuyor kesin atarız dediğim zaman hatırlamıyorum

Yok arkadaş bizim takım penaltı filan kullanmasın takımın yıldızı diyoruz kim gelirse gelsin kullanılabilecek en kötü penaltıları kullanıyor ...

Adam kaçırabilir yapacak bir şey yok abartmayın bir şeyi yav. Devre arası satalım isterseniz

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt