#7 Garry Rodrigues - Sayfa 192 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Geldiğinde çoğu kişinin tanımadığı ve soru işareti olan bir isimdi ama özellikle geçen senenin 2.yarısı adeta peak noktasına ulaştı. Kariyerinin çok üstüne çıktı.

İyi para da kazandıracak. Yolu açık olsun.

Geçen sezon için sağol ama bu sezon rezildin muhtemelen maaşına zamcik yapılması da etkili oldu gitmen 2 taraf içinde iyi oldu

josef de souuza 29 yaşında 12 milyon euro
gülyano 13 milyon euro

ikisi şampiyon olamamış

ama şampiyonlukta takımın en önemli oyuncusu olmuş rodrigues, 28 yaşında, 8 milyon euro

ben hayatımda bu kadar kazıklanan bi camia görmedim futbol piyasasında, şimdi iyi para diye kendimizi avutalım ama dışardan bakınca gayet enayi camia olduğumuz ortaya çıkıyo

bravo yönetim

he birde kötü ve bi tarafı kalkmış diyenler suçu kendisinde değil, gomisi göndererek kendisini forvetsiz bırakana sorsunlar

gomis olmadan garry böyle, drogba olmadan erenle umutla sneijderin olduğu gibi

3-5 daha fazlasına gidebilirdi ama hiç bir zaman ederine veya daha fazlasına oyuncu satmayı başaramayacağız galiba. Geçen seneki performansı muazzamdı fakat yazın satamazsak o performansa tekrar ulaşamayacağını ve değer kaybedeceğini az çok kestiriyorduk.
Güzel anılar ile hatırlanacak. Umarım kıymete binecek kadar yokluğunu hissetmeyiz.

gülyano 13 milyon euro

ikisi şampiyon olamamış

ama şampiyonlukta takımın en önemli oyuncusu olmuş rodrigues, 28 yaşında, 8 milyon euro

ben hayatımda bu kadar kazıklanan bi camia görmedim futbol piyasasında, şimdi iyi para diye kendimizi avutalım ama dışardan bakınca gayet enayi camia olduğumuz ortaya çıkıyo

bravo yönetim

he birde kötü ve bi tarafı kalkmış diyenler suçu kendisinde değil, gomisi göndererek kendisini forvetsiz bırakana sorsunlar

Josef ve Cülyano nun piyasası ile yeşil burun adalı bir kanatın piyasası bir mi? Bir de cülyano milli takıma seçilmişti. Zaten oradan 10+ direk geliyor. Josefin de brezilyadan gelen popülerliği var. Ki bu iki adam 8.5+8m a geldi. O fiyatlara gitmeleri normal. Biz garry i 3m a aldık.

VIA_M4 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yönetimin gereksiz hamlelerinden olan sözleşme iyileştirmesinden sonra sıvamaya başladı. Hürriyet'te an itibariyle 9 milyon Euro'ya satıldığı yazıyor. Bana göre ara transfer döneminin en iyi icraatlarından biridir şu haldeki Garry'i elden çıkarmak.

gülyano 13 milyon euro

ikisi şampiyon olamamış

bravo yönetim

Sence josef + giuliano normal para mi kazandirdilar?

gülyano 13 milyon euro

ikisi şampiyon olamamış

bravo yönetim

Bir de kimse dile getirmiyor ama 900 bin maasla takimi sampiyon yapti.

Bizimin yonetimin maasini 1.6 yapmasi bence onda hayal kirikligi yaratti ve bu sene dusus ona bagli bence . Bunlar etten kemikten insan.

Tarik camdal 1.6 alirken
Belhanda 3.3 alirken
Feghouli 3.8 alirken
Selcuk 3 alirken
Eren 2.2 alirken
Serdar 2 alirken
Ndiaye 3 alirken
Maicon 2.2 alirken

Sampiyonlugun 2 baş mimarindan biri olarak maasiniz 1.6 yapilsa, Tarik çamdal mertebesine cikartilsa ne hissederdiniz ?

Bi de buralarda bu herife hakaret eden yallah diyen bir dolu insan var, hayret ediyorum.

Belhandaya degil Garry e laf ediliyor, valla insaf !

Son olarak bu herifin 8 e yollanmasi, guliano 10.5 ve josef 12 ye gitmisken net olarak yonetim skandalıdır , skandal !!

Gomisi yasli ve cok maas aliyor diye 6 milyon bedelin normal oldugunu iddia edenler vardi, ben yonetime yazmistim skandal diye ! Alin iste 1.6 milyon maasli 28 yasinda bizi sampiyon yapmis Rodrigues 8 e , 30 yasinda 2.5 milyon maas alan josef 12 ye gitti ! Bu da mi gol degil ? Bu da mi yönetim beceriksizligi degil ?

I love you hozam , gel opeyim deyip taklalar atmakla yonetici olunmuyor !!

Son düzenleme:
Bu adamı 9 milyon euro ya satmak bence başarıdır alanyalı junior fernandes vb. oyuncular da bizim kadromuz da olsa aynı katkıyı verirdi.Sahada başı kesi tavuk gibi napacağını bilmeyen bir futbolcuydu tek iyi yanı mücadeleci ve başarıya aç olmasıydı.Bundan gelen parayla bütün transferleri yapabiliriz.

Üst Alt