#7 Garry Rodrigues - Sayfa 194 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Buna kesin diyemem ama performans dusmesinde zamdan ziyade ayni gomiste oldugu gibi araplarin "isini bitir hallet gel" teklifinin rolu oldugunu dusunuyorum

Cunku bu teklifin gerceklesmesi ile transfer olabilecegi devre arasi bolumu yaklasik 1-2 ay gibi bir sure , ve zaten performansi da ilk CL macindan sonra kasimpasa macindan sonra dustu

E bu transferle , yatmaya karar vermedigini de gosterdi , sanirim tamamen bir transferine engel olabilecek sakatlikla son kertede kazanacagi paradan olmak istemedi , yatmadi ama zorlamadi da

Bizde zam aldi derken adam 5 milyon euro senelige imza atti , gomis olayina benziyor

Adamlar o kadar cazip teklifler ve ucretler sunuyor ki , kontratlari devam etse bile oyunculari tutmak neredeyse imkansiz

İlk maçında oyuna girmeden çift sarıdan kırmızı görmeyi başarmış. Araplar acaba diye düşünmeye başlamışlardır.

Bu sezon istikrarsız performans gösteriyordu ama Gomisi nasıl servis ettiği gibi Diagneye de böyle yardim edebilirdi. Takımda böyle bir oyuncu yok şu an kiminin kıçı kalkmıyor kimi çok bencil oynuyor ve pasları rezalet.

Garry Rodrigues: ''Arabistan'da hayat güzel, takım çıkışta. Burada olmaktan dolayı gerçekten çok mutluyum. Gelecekte neler olur bilemeyiz. PAOK benim kariyerim için çok önemli bir yerde. Beni buralara taşıyan takım. Belki geri dönerim...''

D3EzT5BX0AE01ac.jpg

Garry Rodrigues, sezon sonunda Galatasaray'a dönmek istediğini ve ücretinde de fedakarlık yapmaya hazır olduğunu sarı-kırmızılı yetkililere iletti. [Sabah]

D4VydBdXoAUx3WU.jpg

Son şampiyonluğun kilit isimlerinden birisiydi kendisi.

Eğer mütevazı oyun oynarsa Diagne gibiler tıpkı geçen sezon Gomis gibi Garry yüzünden daha iyi performans sergilemeye başlar.

Hem Galatasaray 'daki son dönemi hemde Arabistan 'da geçirdiği dönemde biraz burnu sürtmüş olmalı. Rodrigues bir takımın yıldızı olamaz ama en iyi yardımcı oyuncu rolünde oscar'a aday performans gösterir öyle bir adam

Eğer kendisi için ismi için değil önceden olduğu gibi takımı için oynayıp sahada her an en iyi mücadelesini göstermeye hazırsa neden olmasın ki ?

Üst Alt