#7 Henry Onyekuru - Sayfa 233 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
madem çift santrafor oynayacağız biri bu olsun bari. 2 sene önce elemandan santrafor olur mu diye trabzon'da tek santrafor çıkartıyorduk, bu yıl çifte dönünce takımdan kesildi tamamen. mustafa-falcao da kağıt üstünde kötü değil ama top getiremedikten sonra bir şey yapamıyor adamlarda. buna yalandan şişirse de kendi pozisyon yaratıyor, gerçi bugün yarattığı topa savunmacı değil kendi vursa atamazdı büyük ihtimal ama oraya kadar getirmesi bile bir beceridir.

Ben Onyekuru'dan çok özür diliyorum Onyekuru'nun set hücumundaki yokluğuna dribling özelliğinin kötü olmasına filan dem vuruyordum sürekli sanki takım süper uçuyor takımdaki her şey yolunda da Onyekuru'nun set hücumundaki yokluğu kalmış gibi

Bu kadar saçmalığın içinde Onyekuru gül bahçesi gibi kalıyor takımda...

ibnenin koyduğu videoda bile rizelinin dirseğinin henrynin çenesine geldiği belli oluyor
mostafanın atıldığı posyonda olduğu gibi
ligde herke yüzüne el kol ya da dirsek gelince yere atlıyor
hatta epruanu iti kafasının üstüne gelen elde yüzünü tutup yere düştü ona video yaptı mı acaba bu kuş bozuntuları

Ilk yarıda gedson da aynisini yaptı. Ona gene bir darbe vardi lakin iki saat yerde yatacak kadar değildi. Gerçi o kız gibi topcu olduğu icin normal karşılıyorum.
Sampiyon olmak isteyen takimda böyle ufak tefek sahtekarliklar olmaz. Galatasaray kadrosu biraz ah vah ediyorsa sampiyon olamiyor. Hamza dönemini hatirla, 1 tane atip Muslera'ya emanet oynuyorduk ama mücadele gücümüz yüksekti.

Maçı akşam bizim milli maçtan 1 saat önce başlıyo.Yasal olarak Bilyoner'den izlenebilir..
ExO9OpUWYAMlLlh

Üst Alt