Kuru alinmaliydi ama asil odaklanmasi gereken yarim opsiyon olayi. Bu gercek ise buna imza atanlar icin once daragaci kurulup sonra yargilama yapilmali.
 
Eğer gerçekten 3 milyon Euro'ya alınacaksa almamak hata. Lakin işin iç yüzünü bilmiyoruz. Kendisine haddinden fazla değer yükleniyor. Muhtemelen annem hasta diye memleketine gidip partiden fotolar falan atınca hoca sildi. Futbolcu olarak da kendisinde dikkatimi çeken şey şu oldu hep; birkaç maç iyi oynar, sonraki maçlarda laubali bir tavra bürünür. Bu durum çok rahatsız edici. Kapalı savunmalara karşı da etkisi çok az. Alınırsa niye alındı demem, gönderilirse de teknik ekibe saygı duyarım.
 
daha iyisi elimizde var o yüzden alınmamasına çok harlayamam. ha 3 milyon olsa yatırımlık alınıp değerlendirilebilirdi ama gedson'un 1.5 yıl galatasaray'da olması yalanı gibi büyük ihtimal 4 milyon da bu oğlanın %25'ine filan denk geliyor. gidip hayatı boyunca bi daha 15 milyon bonservisi göremeyecek adam için de 8-10 milyonun altına girmeye lüzum yok. yolu bahtı açık olsun.
 
Üst Alt