7 kasım manchester city'e çalınan penaltı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

7 kasım manchester city'e çalınan penaltı

Sanirim kendini darbe var diye atmamis , cime takilmis ama futbolun icinde hata da var diye gidip soylememis

Ya da o anin heyecani ile cime takilmayi darbe hissetmis olabilir

Oyuncu istedigini yapar , aldatma ise cezasini gorur , yedirirse de hakem cezasini gorur
öyle bişey olamaz. hatasının farkında zaten maç sonu özür dilemiş. ama iş işten geçtikten sonra ohohoho bin özür ne fayda.

Samimi bir ozur oldugunu sanmiyorum ama kizamam , henry elle gol atti irlanda elendi , mradona atti dunya kupasi belki el degistirdi , cizgiyi gecmeyen topla ingiltere sampiyon oldu

Kimi kasitli oyuncularin , kimi de basarisiz hakemlerin kararlari ile oldu

Bunu halletsin diye oraya sayisiz hakem konuyor , bir zahmet islerini dogru yapsinlar

seneler önce Luiz Adriano denilen dallama Shaktar’da oynarken bir CL maçinda buna benzer haltlar yemisti. Sanirim rakip takimin fair play için kendisine verdigi topu gidip bos kaleye yollayip sonra da hunharca sevinmisti Lucesku denilen karaktersiz bunak ile birlikte.

Her neyse, diyecegim o ki ettigini bulmus Shaktar Donetsk. Haketmisler bence.

seneler önce Luiz Adriano denilen dallama Shaktar’da oynarken bir CL maçinda buna benzer haltlar yemisti. Sanirim rakip takimin fair play için kendisine verdigi topu gidip bos kaleye yollayip sonra da hunharca sevinmisti Lucesku denilen karaktersiz bunak ile birlikte.

Her neyse, diyecegim o ki ettigini bulmus Shaktar Donetsk. Haketmisler bence.

O golün hemen ardından rakibe basmayıp gol attırdılar yav

Adriano şerefsiz de rakibe gol attırın diye talimat veren Lucescuydu, o yönde bir açıklaması vardı maç sonunda.

O golün hemen ardından rakibe basmayıp gol attırdılar yav

Adriano şerefsiz de rakibe gol attırın diye talimat veren Lucescuydu, o yönde bir açıklaması vardı maç sonunda.

Yanlisin var galiba aga, sen öyle deyince simdi maç özetini izledim öyle bisey yok.
Ancak Luiz Adrianonun golünden sonra santra vurusunda Shaktarli oyuncular oyunu birakir gibi yapiyor, Nordsjællandli oyuncu kendisine müdahele edilmeden topu bir süre sürüyor ama kaleciyle karsi karsiya kalmadan Shaktarli oyuncular müdahele edip golü ya da gol olabilecek tehlikeyi engelliyorlar.

Yanlisin var galiba aga, sen öyle deyince simdi maç özetini izledim öyle bisey yok.
Ancak Luiz Adrianonun golünden sonra santra vurusunda Shaktarli oyuncular oyunu birakir gibi yapiyor, Nordsjællandli oyuncu kendisine müdahele edilmeden topu bir süre sürüyor ama kaleciyle karsi karsiya kalmadan Shaktarli oyuncular müdahele edip golü ya da gol olabilecek tehlikeyi engelliyorlar.
Biliyorum Lucescu talimat veriyor başta uygulamıyorlar 2 dk sonra bazı oyuncular basıyor bazıları basmıyor ve golü atıyorlar.

Üst Alt