#7 Kerem Aktürkoğlu | ARŞİV - Sayfa 116 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beklentileri iyi ayarlamak lazım. Mayısta falan Mane ve Salah üzerinden örneklendirenler vardı o zaman da dedim Kerem size oyun çözemez, vizyonu da iyi değil.

Napar? Çabukluğuyla pozisyona girer, gol atar. Onun dışında gerek pozisyon bilgisi gerek de mentalite konusunda eksiği çok. Hücumda anlamsız koşularla rakibin üzerine gidip topu kaptırıyor hatta bazen bunu hücuma çıkarken yapıyor, oynadıkça da eksikleri daha fazla gözükecek.

Bu, oynamasın demek değil ama oynayacaksa bunlara hazırlıklı olun, yoksa 3 gün sonra her maç küfür görmeye başlarız bu konuda da.

Herkes her genç oyuncudan arda performansı beklediği için bunlar oluyor. Arda özel bir oyuncuydu beklentilerinizi ona göre ayarlayın

Ben geçen sezon kendisinden eksiklerine rağmen çok memnundum. Bu çocuk 3.lig'den geldi unutmamak lazım.

Olur da bu sene oynadığı sürelerde üstüne koyamazsa o zaman eleştiririm. Kendisi adına bu sene çok önemli, eksik yönlerinin hepsini olmasa da belirli bir kısmını geliştirdi geliştirdi yoksa her zaman alternatif oyuncu statüsünden öteye gidemez.

Son düzenleme:
Beklentileri iyi ayarlamak lazım. Mayısta falan Mane ve Salah üzerinden örneklendirenler vardı o zaman da dedim Kerem size oyun çözemez, vizyonu da iyi değil.

Napar? Çabukluğuyla pozisyona girer, gol atar. Onun dışında gerek pozisyon bilgisi gerek de mentalite konusunda eksiği çok. Hücumda anlamsız koşularla rakibin üzerine gidip topu kaptırıyor hatta bazen bunu hücuma çıkarken yapıyor, oynadıkça da eksikleri daha fazla gözükecek.

Bu, oynamasın demek değil ama oynayacaksa bunlara hazırlıklı olun, yoksa 3 gün sonra her maç küfür görmeye başlarız bu konuda da.
Mostafa Mohamed de böyle bir oyuncu değil, eğer üçlü hücum dizilişleri kullanacaksak sağ tarafta oynayan adamın tabiri caiz ise James Rodrigues gibi bişey olması lazım

Tüm hücumun merkezi olacak hem pasları hem ceza sahasına kestiği toplar ile bu ikiliye pozisyon hazırlayacak bir oyuncu lazım. Geçen sene Beşiktaş 'ta Ghezzal bu işi yapmıştı şimdi gelirse Galatasaray 'da yapabilir mi izleyip göreceğiz

Genç bir oyuncu kerem ve kötü oynama kredisi her zaman olmalı, fakat mücadele etmeme kredisi yok!
Takım savunmasında onyekuru’nun yarısı kadar çaba vermedi.. geriye koştuğunu göremedik maç boyunca.. haliyle insanlar bir tarafı kalktı demekte haksız sayılmaz..

1 2 mac evvel ben yazmistim gitmesi gerekiyor diye. Full oynayacagi bir takima giderse kendisi icin daha iyi olur. Bazi hatalarini ritim bulmadan asabilecegine inanmiyorum.

Saglam bir yapi kurup kerem gibi caylak topculari tasiyan bir sistem insa edersek siritmaz kerem o zaman kalmasini isterim.

Bu seneki gibi yamalibohca bir takim ve sistemde bu cocugu da yazik olur
aynı yerdeyim.

Keremden serbest oyuncu olmaz. İkinci yarı sola çekilmeli. Barışın yerine feghouli girmeli serbest oynayacaksa fegh oynasın başka adam yok o işi yapacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt