#7 Kerem Aktürkoğlu | ARŞİV - Sayfa 273 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu aralar yeni bir favorite move'u dikkatimi çekti. Şut çekmeden önce ayağının altıyla topu yuvarlayıp şut çekecek pozisyona hazırlıyor.

Geçen Kasımpaşa maçında attığı golde de yaptı, dün de yaptı. Yunus ile birlikte çok can yakacaklar bu sezon.

Yukarıda bahsedilene ben de katılıyorum, bunları yedekleyecek bir adam lazım. Hatta rekabete girebilecekleri bir yabancı olmalı bence.
Bir tek benim dikkatimi çekmiş olamaz diye düşünüyordum. Yalnız değilmişim.

Çocuk sürekli geliştiriyor oyununu. 3-4 sezon sonra çok farklı bir seviyeye gelebilir.

Mertens'in takıma katılmış olması büyük şans Kerem için. Tam bir rol model. Kuyruk gibi peşinde dolaşıp yürüyüşünü bile taklit ederdim ben olsam.

Yerli oyuncularda genç yaşlarda genelde gol problemleri oluyor.

Kerem'in çok fazla eksiğini söylesem de sadece skor üretiyor olması dahi onu tek başına değerli yapıyor. Bu profilde bir Cengiz'i hatırlıyorum geçmişten, bir de Nihat ama o da çok santrafora döndü zamanla.

"Bu takımın Alfa'sı benim" fikri elit seviyelerde bir performans sergilemesine yol açabilir. Bakalım bu oyunculardan iyi bir takım çıkarabilecek mi Okan.

Türkiye liginin en tehlikeli hücum oyuncusu. Kısa mesafede inanılmaz çabuk, çok hızlı yön değiştirebilen, içe katledebilen, ceza sahasına çok sayıda gol koşusu yapan, ceza sahası duşundan da iyi şut atabilen bir oyuncu. Mertens ve Yunus ve bu orta saha ve Seferovic ile birlikte bu sezon daha da etkili olacak.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt